Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a tablettás tágítás?

Milyen a tablettás tágítás?

Figyelt kérdés
Sajnos terhesség megszakításra kell mennem hétfőn. Nem lamináriát fogok kapni, hanem tablettát a méhszájba. Érdekelne, hogy ez mennyire fájdalmas és mekkora méretű? rendes tabletta, mint mondjuk egy hüvelykúp? hogy helyezik fel és meddig kell fent feküdni míg teljesen felhelyezik? ülni, feküdni utána mennyire lehet?
2011. ápr. 15. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, h ez ugyanaz-e, én szüléskor kaptam, méhszájlazító tablettát, akkora mint egy nagyobb tabletta, hosszúkás alakú, nekem nagyon fájt, de azért, mert egy ujjnyira voltam nyitva, és a doki még kézzel is rásegített a méhszájra.

Egy órával később már hatása is volt.

Nem kellett feküdnöm, lemásztam a vizsgálóról, és lefeküdtem a saját ágyamba, mert akkor már este 10 volt.

2011. ápr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is szülésnél kaptam, 1 ujjnyira voltam nyitva, nem láttam mekkora, de nem fájt egyáltalán, olyan volt mint egy sima vizsgálat, csak picit mélyebbre nyúlt. Nem kellett feküdni utána, kérdeztem is hogy nem-e fog kiesni, azt mondta nem mivel hogy a méhszájba tette. Hatása nekem is nagyon hamar jött.
2011. ápr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is kaptam megszakításnál.Semmit nem éreztem, fájdalmam sem volt.
2011. ápr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szia Nekem egy olyan kérdésem lenne hogy hol csinálták neked tablettával? Olyan kevés helyen csinálják azzal mindenhol ezt a pálcikát használják. És hogy milyen volt a tapasztalatod.Válaszodat előre is köszönöm
2011. szept. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Nekem Jászberényben.
2011. szept. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ezer eves kerdes, tudom. De nekem az orvosom is gyogyszereset mondott...
2015. okt. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!