Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen az a méhkeményedés?...

Milyen az a méhkeményedés? Mellem alatt érzem h megkeményedik és olyan kellemetlen. Ez lenne?

Figyelt kérdés
2008. nov. 2. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, attól, függ, hogy mennyi idős terhes vagy, mert elvileg a melled alatt csak akkor érezheted a méhedet, ha már 28-30. hetet elhagytad. Legalábbis nekem akkortájt volt a méhem teteje a mellem és a köldökvonal között kb félúton...

Egyébként méhkeményedésnél nekem a méhem "összeugrik", bármelyik oldalról, alulról, felülről tapintva nagyon kemény és gömbölyű, olyan, mintha egy keményre fújt gumilabda lenne a hasamban. Nem fáj, inkább kellemetlen, feszítő érzés. A babamozgást közben nem érzem.

Sokáig én sem tudtam elképzelni, hogy milyen lehet, de amikor valóban bekövetkezett az első (kb 30 hetes voltam) akkor abban a pillanatban tudtam, hogy ez az.

2008. nov. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a 32 hét környékén kezdődtek olyanok,mintha gyomorszájon vágtak volna,lejebb pedig olyan érzés volt,mintha nagy súlyt raktak volna a hasamra.
2008. nov. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor az egész pocid kemény? Mert akkor valóban méhkeményedés. Kőkemény lesz, szinte "szögletes", és kellemetlen, húzó érzés, mintha a bőröd rátapadna a hasadra valami vákuumtól. Ha csak a bordád alatt érzel kemény nyomást, akkor a babád dugaszolja magát oda. Az enyém is ezt csinálja, sokszor azt hiszem, mindjárt kiszakad ott. :)
2008. nov. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!