Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet fogyasztani a terhesség...

Lehet fogyasztani a terhesség alatt kolbászt, gyorsérlelt sonkát?

Figyelt kérdés
Ti esztek ilyeneket lányok? Ez nyers húsnak számít még? Úgy kívánom! Egy 27 hetes kismama
2008. márc. 30. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A rendes házikolbász nyers húsból van,a gyorsérlelt dolgokban én amúgy sem bízok.Szerintem főzd meg jól,vagy süsd át,és akkor nyugodtan fogyaszthatod.De az ilyen sonkák körül elég sok volt a cirkusz,a nem megfelelő minőség miatt.

Szerintem,ha tudsz vegyél rendeset,de azt se nyersen fogyaszd.

Boldog babavárást,üdv

2008. márc. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ettem nyers házi kolbászt,sonkát,igaz abból a disznóból,amit otthon neveltek anyáék.Gyorsérlelt dolgokat nem szeretem,a bolti kolbászt meg max csak rakott krumpliba teszem.
2008. márc. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ó...Én meg is halnék ha nem ehetném. Egyébként én is az otthoni, házi kolbászt ettem. És egyetértek az előttem szólókkal.
2008. márc. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!