Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire kockázatos terhesség...

Mennyire kockázatos terhesség alatt vizsgázni? Öt államvizsám van még, félnék, hogy az izgalom miatt valami baja lenne a kisbabának.

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ennyi izgalomtól az ég világon semmi baja nem lesz! Ne aggódj!
2011. nov. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Milyen idős terhes vagy?

egyébként meg tök felesleges halasztani emiatt az államvizsgát. Természetes állapot...... Én 7 hetesen védtem a szakdolim és államvizsgáztam.. tök egészséges baba lett. S a várandósság alatt sem volt semmi.

2011. nov. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is terhesen államvizsgáztam a jogon, nem volt túl egyszerű:) De ez az izgalom nem árt, nyugi!
2011. nov. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Van, aki simán országgyűlési képviselőként szül, a terhességet végigcsinálja aktívan, mint képviselő...
2011. nov. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Egyébkén Édesanyám is velem a hasában érettségizett.:)
2011. nov. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom a hirtelen, sokkszerű ijedtség okozhat gondot (akár a szülés is megindulhat). Ha valami miatt izgulsz az nem árt a babónak. Boldog babavárást:)

22hkm

2011. nov. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én múlt héten 16 hetesen tudtam meg, hogy keresztanyám meghalt, aztán a temetésén voltam, úgy, hogy 3 órát utaztam egy dugig tömött buszon, még vécére sem tudtam menni, teljesen bekeményedtem... a kápolnában jégcsappá fagytam :( de a baba megvan :) és most csak ez számít :)
2011. nov. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz gáz.

Nekem 2hét múlva lesznek vizsgáim, de eszembe se jutott, hogy emiatt valami baja lenne a babának.

31hkm

2011. nov. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én tesi szakra járok terhesen!Mondjuk már szinte csak elméleti órám van, de azért van még kézilabda és aerobic amin cska az ugrálás alól kapok felmentést...De nincs is szükségem többre...

Nekem lesz még 3 bemutatásom,és 8 vizsgám!Most vagyok 15 hetes!Az utolsó kézi bemutatásom 19 hetesen lesz!A vizsgák meg utána!DE nekem eszembe sem jutott, hogy ne csináljam...Már a második babánk...De tudom, hogy ha halasztok akkor sokkal nehezebb lesz, mire két gyerekkel összehangoljuk a vigyázást...


Még a jövő félévben is lesz két elméleti órám, de valószínű csak egyik lesz beadandós, a másik vizsgás...Hát oda már úgy megyek hogy megszültem...

2011. nov. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én a mérlegképes könyvelő tanfolyamot így csináltam végig. jó volt, mert szóbelin simán bemehettem elsőnek. Semmi baj nem lett, még csak nem is keményedtem.
2011. nov. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!