Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt már valaki úgy hogy 2,2...

Járt már valaki úgy hogy 2,2 és fél napig nem nagyon érezte a babát mozogni, mégis minden rendben volt?

Figyelt kérdés
Vasárnap még nagyon aktív volt, hétfőn szinte nem is éreztem csak egyszer, és ma még mindig nem adott jelt magáról. 23 hkm
2012. jan. 3. 13:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Nekünk is 3 év telt el mire sikerült ez a baba, ezért a nagy ijedtség. Szerencsére azóta éreztem. Most megint épp hogy csak érzem ha moccan, de tényleg lehet hogy fáradtabb is és csak én vagyok szívbajos, ő meg nyugisan szundikálgat. Csak jövő héten hétfőn megyek dokihoz, remélem addig ad jelet minden nap.
2012. jan. 3. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!