Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezd mozogni a babám?...

Mikor kezd mozogni a babám? 19 hetes vagyok ma és még semmi! Nincs baj ugye? Multhéten minden rendben volt uhn. De a doki azt mondta 1-2 hét és mozogni fog de még semmi.

Figyelt kérdés

Mit figyeljek??Lehet annyira figyelek hogy az a baj?Másnak mozdult már meg ilyen későn?Nagyon kétségbe vagyok esve.

Egy parás kismami.


2009. szept. 30. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Első babánál lehet 22 is.Ne aggódj!Meglátod eljön az idő mikor majd annyira fog rugdalni, hogy már aludni sem tudsz tőle:)
2009. szept. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon változó!Azt mondják az első babánál 20.hét körül,de van aki később és van aki már a 16.héten érzi a picit.Szerintem nemsokára te is érzed és egész biztos,hogy nincs baj,ne aggódj!!Boldog babavárást!
2009. szept. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Nekem elsőnél 20 hetesen kezdtem érezni, akkor is még elég bizonytalanul. Akkor mellső fali volt a lepény, ez esetben kívülről kevésbé érezni a mozgást.

Most várom a másodikat, hátsó fali lepénnyel már 17 hetesen éreztem és sokkal erősebben is.

Ne izgulj,1-2 héten belül meglesz. Nem érezheti meg mindenki a nagykönyv szerinti 18.héten.

2009. szept. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem rendesen hátsó falon tapadt.

Köszönöm Csajok probálok nyugodni csak annyira várom már!!Csak sok olyat olvastam hogy valaki már 13 hetesen érezte ilyesmik..Én meg várok várok remélem hamarosan jelentkezik a Picikém..:-)

2009. szept. 30. 18:13
 5/6 edus83 ***** válasza:
69%
Ne aggódj ,én éreztem 19héten de nagyon kell koncentrálni,még most is ,bár már 21 hetes vagyok:))!!!!nem késtél le semmiről,lehet nem figyeltél még eléggé:))!!!!ne aggódj hamarosan érezni fogod:))!!!
2009. szept. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ki az a bunko nagytudásu aki lepontozta a válaszadóimat????Én mindenkinek köszönöm és senkit nem pontoztam le.
2009. okt. 3. 04:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!