Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes vagyok, ma egésznap...

24 hetes vagyok, ma egésznap nem éreztem a babát. Ez hogy lehet? Multhéten voltam orvosnál, minden rendben volt.

Figyelt kérdés
hiába ettem édességet,csokit stb. eznormális ilyenkor?ugye nincs baj?
2009. szept. 13. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
nyugi, rájuk is hatnak a frontok. Az én babám is időnként "beájult" és nem mozgott. Ha holnap délelőttig nem érzel mozgást, akkor hívdd a dokidat.
2009. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem is holnap délelőttig várj, aztán ha semmi mozgás akkor menj dokihoz. Addig meg igyál egy kis fekete teát, attól beindul:)
2009. szept. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyan 36 hetes vagyok, de mindennap sokat mozog a babám, viszont ma én is elég ritkán éreztem. Lehet a közelgő front miatt, ne aggódj. Azért ha lefekszel, majd figyeld magad, szerintem amikor már aludnál be fog indulni:)
2009. szept. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Frontok előtt 1-2 nappal én sem érzem annyira aktívnak. Tegnap sokat ficánkolt, ma meg alig. Nyugi! Nekem reggel mindig "beköszön". Akkor figyeld jobban, amikor szokott töbett mozogni és Te is mozogj kicsit többet. Legalábbis az én babám, ha sokat fekszem, akkor ő is alszik, ha el kezdek mozogni, kocsival elmegyünk, akkor ő is felébred, akkor érzem a mocorgását.
2009. szept. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Végigolvasva a válaszokat már én is megnyugodtam, mert tegnap én is furán alig éreztem a picurt. Ezek szerint nem voltunk egyedül. Éjjel fel is ébredtem, nem bírtam visszaaludni, mert túlságosan nyugi volt odabent, mintha eltünt volna a bébi. Se wc-re nem kellett menni, mindkét oldalt, háton nyugodtan tudtam feküdni. Aztán egyszer csak felébredt a drága, aztán meg azért nem tudtam elaludni, mert focizott a hasamba. Végül mégis sikerült.

Ezzel csak annyit akartam, hogy máskor sem kell ettől a nagy nyugitól megijedni. Nem vagyunk egyedül! Boldog babavárást nektek!

29 h km

2009. szept. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!