Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Holnap megyek a...

Kismamik! Holnap megyek a Bolgárkerék utcába 12. heti kombinált ultrahangra. Hasi vagy hüvelyit fognak csinálni? Az orvosom múlthéten már hasit csinált.

Figyelt kérdés
Remélem minden rendben lesz,kicsit már izgulok!!!
2010. júl. 26. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Amennyiben mindent látnak rendesen hasin, akkor nem csinálnak hüvelyit. Ha valami kérdéses, akkor még jön a hüvelyi, mert az ebben a korban pontosabb képet ad. Hasival fogja kezdeni, az biztos.

Ne aggódj, minden rendben lesz!

2010. júl. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem hüvelyit csinált akkor,h rendesen betudja mérni a tarkóredöjét is a babámnak!

Remélem minden rendben lesz veletek!:)

Boldog babavárást kivánok neked!

2010. júl. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem hasi volt. ki a dokid amúgy?
2010. júl. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk mindenkinek hüvelyi UH-t csináltak, azon jobban meg tudta mérni a tarkóredőt, mint a hasin. A kombinált teszten lesz még vérvétel - mindössze egy kémcsővel. Az eredményre viszont másfél hetet kellett várnom, az nem volt egyszerű. Az eredményt úgy kapod meg, hogy SMS-ben jön egy kód, és internetes cím. Bejelentkezés után azonnal ott lesz, hogy negatív, és egy arányszám (mennyi a Down és az Edwards kór esélye). Ne izgulj, minden rendben lesz. Boldog babavárást.
2010. júl. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is ott voltam. Nekem hasi volt. Ekkor láttam először 4D-ben a fiamat. Nagyon cuki volt. Dörzsölgette össze a lábfejeit:-)
2010. júl. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Azt meg fogják tudni már mondani,hogy milyen nemű lesz?A párom bejöhet?
2010. júl. 26. 13:29
 7/9 anonim ***** válasza:
párod bemehet, nemét még nem.
2010. júl. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocsi az uh-hoz nem tudok szólni, de nekem a véreredmény 2 nap múlva megvolt. Ez volt 2 hete.
2010. júl. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
amúgy nekem is megvolt az eredmény pár nap alatt.
2010. júl. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!