Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt már valaki úgy hogy 2,2...

Járt már valaki úgy hogy 2,2 és fél napig nem nagyon érezte a babát mozogni, mégis minden rendben volt?

Figyelt kérdés
Vasárnap még nagyon aktív volt, hétfőn szinte nem is éreztem csak egyszer, és ma még mindig nem adott jelt magáról. 23 hkm
2012. jan. 3. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Èn külföldön élek itt csak egyet mondanak. 12 óránként érezni kell a babát. (vagy is minden fél napban)


Èn úgy figyeltem, hogy délelött volt-e mozgás, délután volt-e mozgás. Ha nem éreztem, akkor ettem ,ittam, (pl meleg tej nekem is bejött) és lefeküdtem olyan pózba ahol mozogni szokott. ha csak pár aprót is mozogott már nem figyeltem tovább.

Szerinte tedd ezt és ha 1 órán belül semmit nem érzel, menj el pl védönöhöz(ha neki van szívhang figyelöje) vagy ha tudsz nödokihoz vagy ügyeletes nödokihoz korházba.

2012. jan. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha nem érzed a mozgását, akkor próbáld kicsit megrázni a pocidat.

Én a terhesség utolsó napjaiban jártam így, bementünk az ügyeletre, volt szívhang, csak gyenge. Jól megrázták a pocimat, akkor már jobb volt a szívhang. Másnap megszülesztettek, és kiderült, hogy beletekeredett a köldökzsinórba, azért volt gyengébb a szívhang.

Inkább nézesd meg, hogy megnyugodj!!

2012. jan. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Első babám és sok minden megijeszt. Most ebédeltem és ittam egy kis szénsavas fantát, hátha reagál rá, és képzeljétek megmoccant. Nagy kő esett le a szívemről. Nem tudom hogy az ebéd vagy a szénsavas narancs hatására vagy egyébként is jelzett volna már de ijesztő volt ez a tegnapi és mai délelőtt. Köszönöm a jó tanácsokat!
2012. jan. 3. 13:51
 4/11 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy rendben vagytok! Figyelj rá a továbbiakban is nagyon!
2012. jan. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, figyelni fogom. Elég sokat vártunk erre a kis csodára, nem hagyom figyelmen kívül az ilyen dolgokat. :)
2012. jan. 3. 13:55
 6/11 anonim ***** válasza:

Front van egyébként, egy másik kérdést is írtak ki, hogy tegnapelőtt és ma is alig mozognak a babók. :) Az enyém is ellustult picit, de most hirtelen akkorákat moccant, hogy megnyugodtam. :)


Örülök, hogy veletek is minden rendben! :))


21 hkm :)

2012. jan. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:) Akkor jó. Nem is figyeltem a másik kérdést. Azóta nekem is mocorog. Nem is kicsiket. :) De nem baj ezt vártam.
2012. jan. 3. 14:01
 8/11 anonim ***** válasza:

Ma az enyém sem nagyon mozgott, egy kis csoki hatására indult meg. :) Jó ötlet ilyenkor a cukros üdítő, a narancslé vagy esetleg a kávé, és ha teheted, feküdj oldalra, és tedd a hasadra a kezedet. Akkor biztos, hogy érezni fogod.

További jó babavárást!

2012. jan. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi is sokat vártunk a fiamra, így én is betojtam, amikor a 22. hétben két napig alig mozdult. Az első napon noszogatásra még igen, aztán már arra sem...

Szombat este irány a szülőszoba, vizsgálat, uh, cgt (igen, ilyen fiatalon is). Akkorát rugott, hogy a megkönnyebbüléstől elsírtam magam, minden ok volt vele, csak nagyon meleg volt, és szundikált egész nap.

2012. jan. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is most tettem fel kérdést ezzel kapcsolatban. Az enyém is nagyon mozgólódott eddig, most meg mintha nem is az én babám lenne. Alig mozog. Lehet a melegfront akkor? 30 hetes kismami. Ja nekünk is nagyon nehezen sikerült , 3 évet vártunk rá. Én is izgulok mindenen.

2012. jan. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!