Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 16 hetesen éreztem egyszer...

Ha 16 hetesen éreztem egyszer mozogni a babát, és azóta egyszer sem, az így rendben van?

Figyelt kérdés

Ma telt el 2 hét, és azóta sem éreztem mozogni:(

Akkor biztosra megtudtam mondani, hogy ő mozgott, mert egy órán keresztül éreztem, bőven volt idő megállapítani:)

Azóta nem kellett volna újra érezni, vagy lehet, hogy mocorgott, csak én nem ismertem fel?


2009. okt. 2. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok, csak már a 21. héten és még én is sokszor aggódom, hogy már rég nem mocorgott.

Szerintem mocorog, csak nem érzed, mert nagyon sok még a helye és ha nem olyan pózban van ő is és te is akkor még nagyon ritka, hogy felfigyelj rá. Mikor mégy UH-ra? Elvileg mostanában kellene menned.

2009. okt. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt, 17 hetesen éreztem mocorogni a babámat pár napig, aztán 2 hétig semmi! Na de aztán viszont már minden egyes nap!

Én is nagyon izgultam, most már tudom, hogy feleslegesen :) Türelem! Jó babavárást!

2009. okt. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én pont ugyan így voltam, de nekem nem is hitték el, hogy a babát éreztem. Azt mondták, hogy az első babánál csak 20-21 hetesen lehet valami. A lényeg, pont tévéztem és én is vagy egy óráig éreztem, utána hetekig semmi, max esténként napi 1szer. MAjd olyan 22 hetesen éreztem többször egy nap. Nem volt egy mocorgós gyerek, állandóan aludt bennem. A jó szokását megtartotta hála Istennek, 8 hetes kora óta este 9-től reggel fél 8-ig alszik. Most 6és fél hónapos. JÓ BABA várást!!
2009. okt. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jövő hét szerdára kaptam időpontot Uh-ra.Már türelmetlenül várom:)
2009. okt. 2. 10:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én ilyenkor csak úgy éreztem nagy nehezen, ha hanyatt feküdtem, fejem is lent nem párnán, szinte homorúan feszült a hasam. És persze türelmesen.. :)


Aztán pár hét, és minden nap érezni fogod, ami isteni :)

2009. okt. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hűha, köszönöm a megnyugtató szavakat mindenkinek:)
2009. okt. 2. 10:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!