Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most hogy működik a terheléses...

Most hogy működik a terheléses vércukormérés?

Figyelt kérdés
Amikor az első babámat vártam, akkor a kórházba kellett mennem, és ott kaptam meg a lötyit citomlével együtt.Most mindenki azt írja hogy ki kell váltani gyógyszertárban, és magaddal vinni a vérvételre. Ez lett az általános, vagy kórháztól függ?
2009. máj. 21. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
2009. máj. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia.Ez nagyon kórháztól függ.Nekem úgy kellett menni,hogy kiváltottam a felírt cukrot itthon megcsináltam.A kórházban levették a vért éhgyomorra,majd megittam a löttyöt és rá 2 óra múlva megint levették a vért.A barátnőmnek viszont úgy kellett mennie,hogy evett otthon egy zsömlét+1dl tej,levették a vért és ennyi volt neki.Ő a Zuglói kórházban fog szülni,az Örsre jár az SZTK-ba a dokijához,és meg a Jánosban fogok szülni.De a dokid úgy is elfpgja mondani.Boldog babavárást.28hetes km.
2009. máj. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogyan zajlik!!!! A kérdés arra irányult, hogy nekem kell majd kiváltani és elkészíteni, mert régen ez nem így volt!!!!
2009. máj. 21. 13:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok.Felírja a doki 75 ft azt hiszem,otthon megcsinálod mielőtt elindulsz.3-4dl vizet raksz az üvegbe ez a cukor meg érdemes belerakni citromlevet,mert amúgy ihatatlan.Ja és ne kóstold meg ha elkészítetted,csak ha levették a vért éhgyomorra.
2009. máj. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is megvettem a patikában-nem ugy irták fel hanem nekem kellett kérni terheléses cukorra való cukrot,kb 180 ft volt,azt ott megcsinálták,ja vigyél citromot.leveszik a vért,megiszod,majd 2 óra mulva leveszik megint.vizet ihatsz mást nem.
2009. máj. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Igazából az első válaszolónak szólt amit írtam, mert olyan kérdést linkelt be amiben azt írják le, hogy hogyan zajlik ez az egész!! Bocsi, ha magadra vetted!!
2009. máj. 21. 13:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kórházban kikeverték a cukrot a vízzel, csak a citromot kellett vinnem és kevés citrommal megtudtam inni.Nem volt olyan borzasztó. Előtte volt egy vérvétel és 2 óra múlva mégegy miután megittam a cukrot.Az eredményt még az nap megtudtam az orvosomtól.
2009. máj. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem is cukros lötyis terhelésest csináltak, hanem zsömlét+tejet kellett enni előtte és utána mérték. Szóval, ahány kórház, annyi féle.
2009. máj. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!