Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kétségbe vagyok esve, mert...

Kétségbe vagyok esve, mert félek nem veszik le a vért holnap amiért szerintem hiányosan van kitöltve?

Figyelt kérdés
A dokim azt mondta majd a vérvételen töltik ki, a védőnő szerint pedig a dokimnak kellene. Már kb. 2 hete járok egyiktől a másikig, elegem van a hülyeségükből.
2009. máj. 20. 22:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Mi van kitöltve hiányosan?
2009. máj. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Beküldő munkahely, Naplószám ez a kettő
2009. máj. 20. 22:26
 3/13 anonim ***** válasza:
Ja, hogy ez valami kód? Hát elég viccesen csinálja a doki meg a védőnő... Sztem előtte hívd fel őket, mielőtt elindulsz.. de én úgy vettem észre, ilyesmin nem szoktak fennakadni az egészségügyben. Nekem is van jópár papírom, ami tök hiányosan van vezetve, pedig már a gyerek is megszületett! :)
2009. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Csak nyugi,néha a védőnők se tudják mi a jó,az enyém pl.azt mondta hogy nem csináltak meg 1 fontos vizsgálatot mire mentem a dókihoz ő meg aláhúzta neki hogy ott van csak más a neve,ennyi! Menj el a vérvételre le fogják venni a vért!Hányadik vérvételed lesz?
2009. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ma voltam mindkettőnél de elég messze kell járnom a dokihoz így nem tudok minden nap menni. Egyébként a 16 hetes lesz holnap,vagyis remélem leveszik.
2009. máj. 20. 22:34
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne aggodj naplószámot a kórházban adnak. Nekem is ott adtak naplószámot .
2009. máj. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia,

Beutaló kódja van ráírva?

2009. máj. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát az egyik oldalán az van hogy beutaló és be vannak x-ve hogy miket kell nézni, a másik oldalon az adataim vannak.

Aztán még van 3 a háziorvos által kitöltött papír plusz egy beutaló a háziorvostól.

2009. máj. 20. 22:55
 9/13 anonim ***** válasza:

Na megnéztem és nekem sincs rajta sehol naplószám.Azt hittem beutaló kód legalább van,(eü.-ben dolgoztam)talán az segít,de ott nekem egy pecsét lett rányomva és a taj számomat írták be...:-D

Ezt eddig meg sem néztem.:-) Az eddigi összes vérvételes beutalómat megnéztem.Nyugi nincs egyiken sem rendesen kitöltve.(Megjegyzem nem a volt munkahelyemre járok,szóval a kivételezés ha erre gondolnál kizárt!)Még alá sem lett írva az orvos által.Csak az én adataim vannak rajta+egy orvosi körbélyegző+a rendelőintézet bélyegzője.Ennyi.Minden alkalommal levették a vért.Holnap megyek én is.Majd gondolok rád,de hidd el nem lesz gond!Tuti megcsinálják.

Üdv. 25hkm.

2009. máj. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a nyugtatást, remélem minden okés lesz:) Majd megírom holnap mi volt.
2009. máj. 20. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!