Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 75g gyógyszertári cukor,...

A 75g gyógyszertári cukor, amit terhelésesnél kell meginni, kb hány evőkanál cukornak felel meg?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan cukorra számítsak, mint a kristály vagy porcukor?
2009. máj. 20. 13:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nálunk a 4. kerületi sztk-ban 1/2 liter vízben oldották fel hideg vízben,és mondták,hogy nyugodtan igyam,ne siessek,és rakhattam bele én is citromlevet. Nekem egyáltalán nem volt szörnyű.Olyan volt,mint egy limonádé. Annyi citromlevet rakhattam bele,amennyit akartam.Senki nem nézte...

Szóval szerintem ezen ne parázz! :)

2009. máj. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Micsoda hülyeség....

Soha, semmilyen körülmények között nem eszem-iszom meg ennyi cukrot egyszerre. Azon lennék meglepődve, ha képes lennék kipucolni a vérkeringésemből, és nem azon ha nem.

2018. szept. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!