Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 75g gyógyszertári cukor,...

A 75g gyógyszertári cukor, amit terhelésesnél kell meginni, kb hány evőkanál cukornak felel meg?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan cukorra számítsak, mint a kristály vagy porcukor?
2009. máj. 20. 13:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ízre szinte ugyan olyan, mint a hagyományos cukor. De nem az! Ha jól tudom akkor fructose (gyümölcscukor) valamilyen változata.
2009. máj. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia!Szőlőcukros kotyvalék töményen!Iszonyú!
2009. máj. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kb.2,5-3 púpozott evőkanálnyi cukor lehet...
2009. máj. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
olyan sok?? jézusom, ezt mind két deci vízbe, kemény lesz.... remélem bent fog maradni....
2009. máj. 20. 13:23
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia, én is most ittam a héten, és ne félj, ki lehet bírni, nem lesz, semmi baj.Én most is meginnám ha idetennék elém, persze nem azért mert ízlett, sőt, csak szemléltetésképp hogy túl lehet élni, nem olyan szörnyű.Vigyél citromot, vagy citromlevet, bár nekem adtak maguktól a nővérek, úgy még elviselhetőbb.Nyugi.
2009. máj. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem is az íze szőrnyű,hanem max.10 perc alatt kell meginni és meleg vízbe rakják-mert ugye máshogy nem oldódik a cukor.

Citromlé ide vagy oda,egy nagy sz.r.

Egyszer ki lehet bírni a baba egészsége érdekében,de azzal itatnám meg aki ezt kitalálta.

Fogadni mernék h életében nem ivott ilyet.

Sőt,gyereke sincs és valószínűleg férfi az illető...

Jó egészséget!!!

2009. máj. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem kell félned! Én is túl vagyok rajta és biztosíthatlak, hogy nem lesz szörnyű. Engem is elijesztettek, de nagyon! Ha szoktál limonádét inni vagy olyan üdítőt vagy gyümölcslevet ami egy picit édesebb az átlagosnál akkor meg sem fog kottyani!!!!
2009. máj. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nekem azt mondta a doki, hogy itthon megcsinálhatom előző este, és annyi citrommal ízesítem amennyivel akarom. kíváncsi leszek bennem marad e:).
2009. máj. 20. 13:46
 9/12 A kérdező kommentje:
szeretem az édeset, a 3in1 ben kávét is két cukorral iszom, de tudnám többel is:). úgyhogy bízom a legjobbakban.
2009. máj. 20. 13:51
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia!Én 2-szer ittam és már eléggé "régen" volt a kicsi is 2 éves,első alkalommal gyorsan megittam de olyan rosszul lettem tőle,2.alkalommal szépen kortyolva de ugyan olyan pocsék volt,mire kijöttem a rendelöböl mentem a dokimhoz.Nem nagy táv de alig értem a wc-re mindet kihánytam.Persze tudom ujra kellett volna inni de nem szóltam,így nem volt pontos az eredmény.De tényleg igya az aki kitalálta.Szeretnék még egy babát,úgy hogy mégegyszer túl kell esnem rajta:)
2009. máj. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!