Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes kismamák! Nektek is...

21 hetes kismamák! Nektek is lassan megy az idő?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen. Igaz, én 22. hétben vagyok, de ez nem sokat változtat :).

Annyiban jó, hogy a gyerek aktív, rengeteget mozog és ezt nagyon élvezem, de jó volna már előbbre tartani :)

2011. dec. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy érted, hogy a terhesség ideje megy lassan?

Bár nekem már megszületett a kisfiam több mint 1,5 éve, de emlékszem, hogy nekem is az első felét én is nagyon lassúnak éreztem. Aztán a 2. felétől már rohant az idő. Azon kaptam magam, hogy már 26 hetes vagyok, már 30, aztán már mindenórás.

2011. dec. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igaz, én még csak 16+2 hetes vagyok, de már a másodikkal. Az elsőnél végig nagyon vánszorgott az idő, de most is így érzem, pedig azt hittem most már gyorsabbnak fog tűnni.

Azon vagyok, hogy csak legyek 24 hetes, hogy már szülésnek számítson, aztán azon, hogy legalább a 30-32-ig érjünk el, mert akkor már biztos meg tudják menteni és nem lesz maradandó károsodása, aztán azon, hogy már ne legyen kora. És ez még milyen messze van!

Persze nem agyalok ezen egész nap, de akkor is hosszú ez a 9 hónap!

2011. dec. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!