Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23-24. hétben lévő kismamák!...

23-24. hétben lévő kismamák! Mekkora a pocitok, milyen ütemben nő? én lassan bálnának érzem magam.

Figyelt kérdés

sziasztok! nekem az elmúlt két hétben úgy nő a pocakom, mint a gomba és eléggé nagy is. ez nem újdonság, az előző terhességemnél is hasonló volt, a 24 hetes cukorterhelésen azt hitték, már a 32. hétben járok. pedig minden rendben volt.

csak zavar, hogy már most olyan nagy a pocakom :) pontosabban az zavar, ahogy más kismamák hozzá(m)állnak. Ti mit tapasztaltok? Nektek is most nagyon nő a babuci?

Egyébként mindenkinek jó egészséget! köszi, ha válaszoltok!


2009. szept. 10. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
én 24 hetes vagyok szintén, de én is tök nagynak érzem a pocakom. meg is kérdeztem a dokit, és a védőnőt is, de megnyugtattak, hogy teljesen normális méretű. :)
2009. szept. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia!23+4 hetes vagyok,nekem kicsi hegyes hasam van.3. baba lesz és még rengetegen nem látják rajtam a terhességet.Ezért kicsit aggódtam is de a méhész megnyomkodott és közölte,hogy nagy baba lesz:)A 2. babánkkal is ilyesmi kis hasam volt és 3550 gr-mal és 56 cm-rel született.
2009. szept. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
24 hetes vagyok es akkora nekem is,sokan kerdezik ikrek lesznek?de amugy sem vagyok egy torekeny alkat a 174cm es a 80 kg-mal ugyhogy szerintem normalis ja es a doki is azt mondja.nyugodjunk meg nem minden ember egyforma.
2009. szept. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Szia,én most várom a 3-ik babámat,nekem igazán most a 20 hét után indult be,mikor voltam a cukorterhelésen a 24-ik héten,nst-t akartak nekem csinálni,azt hitték már a vége felé járok.Elég nagy a hasam,de a baba is nagy lessz,a 24 hetes uh-on 3 héttel nagyobbra saccolták,hát kiváncsi leszek rá.27 hetes kismama
2009. szept. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi lányok! tudom, hogy a pocim normális, mert a kisfiammal is az volt - a végére átlag poci lett :) csak tényleg zavarba jövök, amikor megbámulnak a kismamatársak, vagy a válaszra, hogy hány hetes vagyok, hangot adnak az elképedésüknek. persze próbálom ezt is viccesen felfogni, na meg persze ez legyen a legnagyobb gondom :) csak jó volt írni, kérdezni itt erről is :)
2009. szept. 10. 15:13
 6/9 A kérdező kommentje:
ui.: nem értem, ki és miért pontozgat le mindenkit. számomra minden válasz aranyos, megnyugtató - egyszóval hasznos volt.
2009. szept. 10. 15:14
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Már egy ideje rájöttem, hogy nem szabad másokkal foglalkozni. Itt egyedül te és a pici számítotok! A többiekkel meg ne foglalkozz! Érezd jól magad a bundádban és élvezd ki ezeket a napokat! Nekem sem volt sose jó méretű a pocakom mások szerint (persze a doki és védőnő végig mondta, hogy minden tökéletes). Az elején az volt, hogy "már ilyen nagy", utána meg az, hogy "még mindig csak ekkora?" stb.. Mindig mindenki azt a választ kapta, hogy pont akkora, amekkorának lennie kell! Ezt megunták és egy ideje már nem szólnak semmit. Nekem most indult növekedésnek igazán az elmúlt két hétben, de mindenkin másképp látszódik, ezért nem érdemes felvenni az emberek megnyilvánulását, mert a végén azon kapod magad, hogy bekettyózol... (Ezt jól megaszontam, igaz?!)

Szóval boldog és örömteli pocakosodást neked is és minden nőnek, akinek megadatott ez a csoda! Pont. :)

2009. szept. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Bocsánat, utolsó vok. Szóval 27 hetesek vagyunk.
2009. szept. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!! igenis jól megaszontad!!! :)

valóban ki kell élveznem ezt az időszakot, mert utána már ketten nyúznak. az akkor 15 hónapos fiam és az újszülött kislányom. pedig a fiam önmagában is baromi fárasztó tud lenni :)

2009. szept. 10. 16:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!