Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is jelentkezett a...

Másnak is jelentkezett a fáradékonyság a terhesség elején?

Figyelt kérdés

6 hetes vagyok.Gyomromról érzek kellemetlenséget.Nem kimondottan hányinger de hasonló.Viszont ez a fáradtság ez komoly,meg a hidegrázás.Ja és nagyon forró vagyok.

Ezek mind normális tünetek?


2009. máj. 18. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Én amikor terhes lettem, hazamentem munkából, vacsi és mentem lefeküdni. Már 7-kor, a férjem teljesen ki volt akadva. Na, meg ez a meleg! Hát részvétem. Én 20 fokban üldögéltem a légkondis helységben pucéran, és szakadt rólam a víz nyáron. A fáradékonyság elmúlt, de a hőhullámok sajna végig megmaradtak. Hányingerem nekem sem volt, inkább egyszerűen csak semmit nem bírtam enni. Mintha kőszikla lett volna a gyomromban. De ez is elmúlik úgy a 12. hét körül.
2009. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pont a faradekonysag miatt teszteltem :-)

38 hetes :-)

2009. máj. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,így most már könnyebben viselem,legalább tudom h ez nem baj.
2009. máj. 18. 21:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát én majd el aludtam a munkahelyemen a gép előtt. El is jöttem táppénzre (bár az nem csak emiatt volt). Az első trimeszterben bevett szokásom volt, hogy minden étkezés után aludtam picit! :)

Most már energikusabb vagyok, de egy kis délutáni szunya még mindig belefér! :)

Üdv:

18 hetes kismami

2009. máj. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

semmi mas tunetem nem volt:)

pont kirandulason voltunk, minden delben le kellett fekudnom, a sok tervezett program igy lecsokkent. a munkahelyemen sajnos nem tehettem meg, pedig nagyon kivantam mindig ebed utan`;)

2009. máj. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 32 hetes terhes vagyok és még mindig lefekszem délben a 2 éves kislányommal aludni, utána teljesen feltöltődök. A terhességem elején csak az órát lestem egész délelőtt, hogy mikor lesz dél. A hányinger elmúlt, de a fáradékonyság és a hőhullám nem.
2009. máj. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!