Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fáradékonyság a terhesség alatt?

Fáradékonyság a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Más is nagyon fáradt aki a vége felé jár? Én 32 hetes vagyok és nagyon gyengének érzem magam,pedig nincs vashiányom,de azért szedek vasat,MagneB6-ot és Elevitet is(nem minden nap). Olyan érzésem van,mintha a szívem nem bírná a terhelést. Magas a pulzusom,a vérnyomásom normális és a szívemről se tudok,hogy baja lenne. Ez a meleg meg a nagy hasam(mindenki 38 hetesnek néz akkora). És éjszaka óránként pisilni járok,napközben meg hulla vagyok a lányom mellett. Ötletek?
2011. máj. 12. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Sokat kéne pihenned most már az utolsó időkben, mert a szívet ilyenkor lehet a legjobban tönkre tenni.

Neki nagy munkát kell végeznie, cipelni a súlyt és dolgozni :)

A lábadat is felpolcolva pihentesd, még akkor is, ha nincs bedagadva!!! Nagyon sokat számít.

Napközben ne igyál annyi vizet, de ha mész vhova, akkor mindig legyen nálad! Lefekvés előtt is csökkentsd a bevitelt és, akkor kevesebbet kell majd kijárkálnod éjszaka.

Amúgy éjszaka terheled a szívedet a legjobban.

Vegyél sokszor mély levegőket, és tényleg pihenj!!! Most már ne csinálj semmi megerőltetőt, ha lehetséges!


Jó babázást :]]]

2011. máj. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha akkora a lányod,hogy még délben le szokott feküdni aludni,akkor tarts vele! Ez segít a leginkább az állandó fáradtság ellen!-tapasztalatból írom.

Éjszakai pisilést még nem igazán tudod elkerülni,ami segíthet,de nem garancia,hogy este lefekvés előtt 2 órával iszol utoljára. Ahogy közeledsz a vége felé,egyre rosszabb lesz,egyre melegebbek lesznek...


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv:2 gyermekes,22hkm.

2011. máj. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!