Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3.5 hetes terhesség esetén...

3.5 hetes terhesség esetén lehetségesmár a fáradékonyság, és az érzelmi labilitás?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Én a nem várt előtt olyan 4 nappal iszonyatos fáradt voltam. Akár mennyit aludtam, bármit csináltam, szó szerint ragadtak le a szemeim és 5 percenként ásítoztam. Ez még az első trimeszterben szinte végig volt, aztán javult a helyzet.
2009. dec. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
milyen az a 3,5 hetes terhesség?! xd
2009. dec. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
25 napos terhes.Mi lesz Veled később? Hisztirohamokat fogsz kapni??
2009. dec. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! 3. babókám lesz! :-D

Az első 2-nél nem éreztem ilyen korán még semmit!

Köszönöm a normális válaszokat! :-)

2009. dec. 12. 23:07
 5/7 anonim ***** válasza:
4 hetes kor előtt nem is tudhatod hogy baba lesz. az érzelmi labilitás lehet a terhesség de a menzi jele is.
2009. dec. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is hasonló cipőben járok.

Én is a 3. gyermekemet várom, és kedden töltöm a 4. hetet.

Az első két gyereknél nálam az első jel a mensi kimaradása volt.

De most már hétfő óta hányok, érzékeny vagyok szagokra, és fáradékony vagyok olyan szinten, hogy reggel leviszem a gyerekeket hazamegyek és 10 percen belül már alszok is.

Szerintem minden terhesség más, és nem lehet általánosítani.

2009. dec. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Neked is kitartást, és persze sok boldogságot kívánok!:-)

Nálam a 2 gyerkőcnél nem volt semmi, de most ez az aluszékonyság! Ha nem vigyázok, előbb elalszok, mint a kicsik! :-)

Remélem ez a része hamar elmúlik! :-)

2009. dec. 14. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!