Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus 22 körülre kiírt...

Augusztus 22 körülre kiírt kismamák hogy vagytok? A készülődéssel hogy álltok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 10:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ha rendes a főnököd, akkor meghosszabbítja..

nekem jan 31el szűntették meg.(nem hosszabbítottak szerződést)pedig már 3 éve ott dolgoztam..máshova meg nem vettek fel..de mind1!mmost a baba a legfontosabb..

mennyit híztál már?

2009. máj. 18. 11:38
 12/15 anonim ***** válasza:

Helló!

Aug. 19-re vagyok kiírva,első baba,kisfiúnk lesz.Egész jól bírom magam,csak ez a gyakori vizelési inger ne lenne a kicsi sokat mocorog.Az alapvető dolgok már megvannak: babakocsi,kád,pelenkák,hordozó,néhány ruha...stb.Egy-két apróság még hátra van,de azt majd néhány héten belül veszem meg.A többi meg úgyis a baba érkezése után fog kiderülni,hogy mire van szükségünk.A kórházi csomagot én a 34.hét környékére gondoltam összeállítani.Remélem előtte nem lesz rá szükségünk :-) Eddig 6kg híztam,az első trimeszterben elkerült a "hányós korszak".Hogy bírjátok a meleget?A szobában elég jól ellehet viselni.Vagy korán reggel vagy késő délután próbálom elintézni a dolgaimat.

Sajnálom,hogy a munkahelyed ilyen rosszul alakult :-( Minden jót kívánok Nektek és mindenkinek!

2009. máj. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ki van zárva h meghosszabbitsák mert tavaly kerültem oda és csak szezonra,de a szabadságok miatt hosszabbitottak eddig ,meg mindig panaszkodik a kedves vezér hogy sok az ember ugyhogy nemhiszem.egyébbként egy nagy korháznál dolgozom ahol nagyon sokan vannak.

hát eddig 9 kg-ot hiztam de szerencsére nem látszik meg,mert magas vagyok és szerencsémre nem húsos,csak széles,és szinte a pocakomra jött az egész,no meg persze mégjobban megszélesedtem-sokan mondják is h nem nagy a hasam-de az is köldöknél mérve 98cm ugyhogy ser nem pici.

És Te?hogy állsz a kilokkal?

2009. máj. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

én eddig 5kg-ot híztam.a haskörfogatom 93cm.köldök alatt.

nekem egy kicsit az arcom kerekedett ki, környezetemben lévők szerint..én már nem akarok sokat hízni, sztem ennyi pont elég lenne..

2009. máj. 18. 15:04
 15/15 anonim ***** válasza:
én sem szeretnék hizni nagyon már pedig ezek után jön csak a java-anyu szerint,aki rutinos anyuka :)
2009. máj. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!