Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus 22 körülre kiírt...

Augusztus 22 körülre kiírt kismamák hogy vagytok? A készülődéssel hogy álltok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 10:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia! Mi már elég jól:)! A java megvan a nagyobb dolgok mind de még sok apróság kell.De ugye mindent nem tudunk egyszerre megvenni! Amúgy vagyogatok kisebb nagyobb gondokkal! Aug.15 re vagyok kiírva!
2009. máj. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia,en szeptember 12-re vagyok kiirva,de mär nagyon käszülödök,sok mindent megvettem a babänak,nem vagyok babonäs.äs a korhäzba valo dolgokat is szedem össze,igy nyugodt vagyok
2009. máj. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

én pont aug 22-re vok kiirva.hát köszönjük jol vagyunk.még sajnos nem tudjuk a nemét mert nem mutatja magát.egyszer kisfiut mondanak egyszer meg kislány.majd ha kibujik megtudjuk.:)

hát már megvan a kiságy,babakocsi,pelenkázó,bébihordó,jopár ruci-épp most hétvégén vettem 3 napozót neki,mert nem tudtam otthagyni.igaz ezek még mind összepakolva,szétszerelve,összecsukva állnak a szoba egyik nem használt sarkába,mert még jövő honapban csináljuk a szobát és majd utána összeállítunk mindent,vagyis én,szépen lassan.meg még korai is lenne.

És Ti?hogy vagytok,és a készülődés,baba neme?

2009. máj. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Mi elég jól vagyunk, várom már a 22iét, hogy végre megfoghassam....90% hogy kislány lesz, de 28án megyünk 4d re, szerintem ott eldöl 100%ra.Nagyon sokat mozog :-)

Hozzánk jövőhéten jön a szobafestő, és utána kezdem berendezni a szobácskáját.Sokminden már megvan, de csak nekem is egy kis sarokban összecsukva, összecsomagolva.már csak 1-2 apróó dolog hiányzik..

ja meg a kórházi csomag.. azt mikor kezditek el bepakolni?

2009. máj. 18. 10:32
 5/15 anonim ***** válasza:

Én júli 31-re vagyok kiírva, de még egyelőre csak a kiságy van meg. Illetve kapok jó pár dolgot a tesómtól. Kis bodykat stb. De azért még jó pár dolgot be kell szereznem. AZt hiszem így, a 30. héten már lassan ideje lenne összerakni egy kórházi cuccost. Bármikor, bármi lehet. De azért ha még bírom, csak 3 hét múlva szeretném összerakni. És akkor szándékozom kismosni a kisruhákat is.

De még azt hiszem, körbe kell szaladgálnom a boltokban jó pár kis holmiért. De az nagy élmény lesz!

2009. máj. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

hát a korházi csomag még nekünk sincs meg,de még nem is akarodzok nekiállni.majd azt is akkor mikor kész lesz a szoba,mert még azt is kerüldözzem!?

hát nekünk is lenne lehetőség 4d-re de sajnos a piszkos anyagiak nem engedik.eddig minden uh-n rendben volt a baba és igy nem csináltatjuk meg,de ha kész a szoba akkor ha lesz rá keret akkor lehet h azért apit ráveszem.én nagyon szeretném.

hova valósi vagy?

a 22.ére kiirt

2009. máj. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nekünk is össze kell húzni a gatyamadzagot...ráadásul, engem ki is rúg
2009. máj. 18. 11:17
 8/15 A kérdező kommentje:

tak,(bocsi)!

Székesfehérrvári vagyok, és Te?

2009. máj. 18. 11:18
 9/15 anonim ***** válasza:
keszthely mellett lakom.sajnálom hogy kirúgtak.sajnos nekem is nemsokára vége a bejelentett munkának,mert lejár a szerződésem-juni 30- és nagyon kicsi rá az esély h meghosszabbitják,igy terhesen.jelenleg táppénzzen vagyok.
2009. máj. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ja egyébbként nekem is ugy néz ki hogy kislány de nem tudta biztosra megmondani a doki mert ugy volt fordulva és még a lábát is összetekerte-még véletlenül sem mutogatja magát,de a körvonalakból ugy gondolta h lányzó.ez volt 22 hetesen,de 16 hetesen meg széttette a kis lábait és a popoját mutogatta és volt ott valami logo-ekkor még kisfiunak mondta.
2009. máj. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!