Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vannak itt olyan kismamik,...

Bea24 kérdése:

Vannak itt olyan kismamik, akik szintén augusztus 8-ra vannak kiírva? Hogy vagytok? Hogy álltok a készülődéssel? Esetleg a kórház csomit is össze készítettétek már?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 17:11
 1/6 vav22 ***** válasza:
Én augusztus 2-re vagyok kiírva. Vizesedek és ha sokat sétálok fáj a derekam, a talpam és a hasam is keményedik sokat és húz. Nagyon enyhe jósló fájásaim vannak. Amúgy általánosságban véve jól viselem a végét eddig (lekopogom...). A kórházi csomiba már megvettem pár cuccot: papucsot, tisztálkodószereket, hálóinget, de hiányzik még a tena hálósbugyi, betétek. A babának is sok cucca hiányzik még, azokat hamarosan mind beszerezzük. :-) Amúgy kisfiút várunk. Te hogy állsz? Mit vártok? Készülődés? Boldog Babavárást még erre a pár hétre! :-)
2009. jún. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, én (mi) nagyon jól vagyunk, semmilyen panaszom nincs és nem is volt eddig a terhesség alatt. Szinte már mindent megvettünk a babó érkezésére, a kórház csomihoz kell még pár dolog, szopis melltartó, hálóing. Hogy állsz a kilókkal? Mennyit szedtél fel?
2009. jún. 26. 17:55
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, azt kihagytam, hogy kislányt várunk. :O)
2009. jún. 26. 17:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én augisztus 25re vagyok kiirva,kisfiút várunk,és mindene megvan.Nekem még a kórházi cuccom nincs bepakolva,és a terhességem elején nagyon nehéz volt,most meg már visedek,rosszul vagyok.

2009. jún. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én augusztus 4-re vagyok kiírva.Jól vagyunk nem is volt hála égnek semmi probléma kicsit vizesedek eddig 15 kg-nál tartok.Kicsit sok de mit csináljak:(Már nekem is be van pakolva még 1-2 cucc hiányzik melltartó,tusfürdő ilyen apróságok de azt is a napokban már berakom.Mi kislányt várunk Lucának fogják hívni és már nagyon várjuk.Kitarás nektek.Könnyű szülést:)
2009. jún. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én augusztus 7-re vagyok kiírva, kisfiút várunk. Még kiságy és pelus kell a babának, amúgy mindene van, de még nekem sincs kész a krházi csomim. De nagyon parázok, mert aznap nem szülhetek, mert aznap lesz anyukám halálának 5.évfordulója. Ettől félek legjobban. 8 kilót szedtem fel, még nem vizesedek, a vérnyomásom is jó, néha keményedik a hasam elég rendesen. Kitartás!
2009. júl. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!