Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem tudok aludni?

Miért nem tudok aludni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mi az oka, de az utóbbi napokban nem tudok aludni! Van valaki még így? Még csak 25 hetes vagyok, mi lesz így a végéig? Ma is 4-kor felébredtem...
2009. máj. 18. 04:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én fél 3 óta vagyok fenn. Ébresztett a pocaklakóm és nem tudtam visszaaludni. Nekem már állandóan fáj a forgóm, térdem mindenem, így ha álmos is vagyok, nem tudok aludni, pihenni. Igaz én lassan 37 hetes vagyok. 3 hét múlva a baba miatt nem fogok aludni. :) Ezt vállaltuk. Azért pihizz, ha tudsz!
2009. máj. 18. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én is éjjelente többször megébredek,és ha fel is kelek az ágybol mondjuk pisilni akkor tuti h nem tok visszaaludni.van hogy 3-tól fenn vagyok és csak forgolodok,és ez már igy megy több mint egy honapja,mert az elején babóca nem hagyott aludni,de már megbeszéltem vele a dolgot és igy ő hagy,de most meg csak ugy megébredek.és még csak 26 hetes vagyok.hol a vége!?
2009. máj. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia.én is pont ugyanígy vagyok, a 25. hetet kezdtem.én nem a baba miatt nem tudok aludni,csak egyszeruen felébredek és aztán annyi az alvásnak.Foleg hajnalban.Nekem ez furcsa,mert az 1. gyereknél én délelott 10-ig min. tudtam aludni és simán este 9 korul este újra aludtam,csak WC re keltem fel ,de azonnal vissza tudtam aludni.Na amikor megszuletett a fiam,bezzeg 1,5 évig végig sírta az egész éjszakát.Hajnalban aludt csak el.Jo babavárást.
2009. máj. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Lányok lehet, hogy Elevitet szedtek??? Mert én attól nem tudtam aludni, borzalom volt! Mióta mást szedek, 3x-i éjszakai pisilés mellett is vissza tudok aludni...

2009. máj. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!