Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó trimeszterben lévő...

Utolsó trimeszterben lévő kismamák, hogy fekszik a babátok, és hol érzitek mozogni?

Figyelt kérdés

3.babámat várom, de én ilyet még egyiknél sem éreztem!! :) Uh-kon volt már fejvégű, faros, haránt, mindenféle, és mindenhol éreztem már mozogni, de most az utóbbi napokban abszolut nem tudom, hogy fekhet, szinte mindenhol mozog a hasam. 31hetes vagyok.

:))


2011. dec. 15. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is 31 hetes vagyok.Ma leginkább lent éreztem.Azt hittem kibújik.
2011. dec. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 chococa_aath ***** válasza:

szia! én épp hétfőn voltam uh-n és mondta a doki h fejvégü..:) de már beillezkedett:))nekem mindig olyan hülye alakokat vált a pocim hogy még néha én is csak nézek..:D

meg kitolja oldalra a lábát és 5percen keresztül ott a lábikója az oldalamnál..:)

2011. dec. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 chococa_aath ***** válasza:
ja...és igyen én is szoktam lent is érezni.. de ott igen rossz érzés.. am. 35-36 hkm..
2011. dec. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én 30 hetes vagyok, az én kisfiam lusti, de nagyon :) Fejvégű de már kb 8-10 hete, befúrta magát, és ő onnan nem moccan, csak a tengelye körül forog. Na de azt viszont nagyon lehet érezni, mert hol a hátát meg a fenekét nyomja ki, pont a köldökömnél, ahol ugye a legvékonyabb a bőr, vagy a térdét és a pocakját.

Meg van hogy kiterül, mint egy kis béka, szétteszi a kezeit és a lábait és ahol ér ott rugdos meg ütöget. Ilyenkor nekem is mindenhol mozog a hasam, meg hullámzik.

2011. dec. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33.hét, második baba, ő is mindenhogy feküdt már, de szinte naponta érzem, hogy fordul másfelé. Leginkább csak jobb oldalon rugdos, vagy alul, vagy kinyomja ezét-azát a hasamon, köldöknél, és az bizony nagyon fáj... Kíváncsi leszek, végül hogyan is dönt majd a drága, befordul-e...
2011. dec. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ha egyfolytában csak alul-lent érzem akkor szerintetek most éppen faros? Folyamatosan ott érzek rugdosást, nagyobb mozgásokat meg középen - a köldökömnél.

(most harmadjára még egy köldöksérvet is kaptam ettől a kis izgő-mozgó emberkétől :D)

2011. dec. 16. 17:43
 7/10 anonim ***** válasza:

12:28-as vagyok!

Én kisebb kaparászásokat érzek lent, a köldökömnél szokta kidugni magát, és a köldököm felett érzem mindig a nagyobb, erősebb rúgásokat, amikor focizik a gyomrommal, vagy rugdossa a bordámat.

Illetve oldalt is szoktam érezni a lábát, gondolom attól függően, hogy épp merre fordul.

Én egyértelműen érzem mikor melyik testrészét nyomja ki, meg hogy mikor boxol és mikor rugdos.

2011. dec. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is 31 hetes vagyok, és ugyanazt érzem, mint Te. Nekem a legutolsó ultrahangon 2 hete még faros volt! :( Szerintem ez maradt is, mert még bordarugdosást nem éreztem, csak alul (az elég rossz érzés) és a köldökömnél rugdos. Én mostanában kicsit szenvedek (lehet a sűrű frontváltás is az oka), mert elég sokat feszülget a hasam. Keményedni picit keményedik, de csak alul és nem olyan, mint a kő, de keményebb, mint rendesen. Főleg estére érezem ezeket. Nekem 2. baba. Te érzel hasonlókat? Mit teszel ellene?
2011. dec. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves 8.válaszoló!

Én nem keményedek- egyik terhességemnél sem volt ilyen- szerencsére.

A hasamat érzem feszülni- de a baba miatt, mert iszonyúan nyomul a drágám. Tegnap óta eléggé fent a bordáimnál nyomul... nem tudom hogy állhat, de tegnap azt hittem megkukulok- se ülni, se állni, se feküdni nem bírtam, annyira sokat mozgott. Hát kiváncsi leszek, hogy hogy fekszik, de legközelebb csak január elején megyek UH-ra majd ott kiderül hogy állunk! :)

Mindenkinek boldog karácsonyt kivánok!

2011. dec. 18. 19:07
 10/10 anonim ***** válasza:

Neked is Boldog Karácsonyt!

Mindenkinek kitartást:D!

2011. dec. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!