Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák az első trimeszterben...

Kismamák az első trimeszterben oltattátok magatokat h1n1 ellen?

Figyelt kérdés
azóta hány hetesek vagytok? minden rendben?
2009. dec. 3. 09:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem. De úgy tudom, hogy az első trimeszterben nem is adják be, csak a 13.héttől lehet kérni.
2009. dec. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem szabad az első trimeszterben oltatni!!!!
2009. dec. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Én sehol nem találtam olyan írást,hogy nem lehet oltani az első trimeszterben.Nézz körül te is pl. az ANTSZ oldalán vagy az Immunológiai Társaság közleményében!
2009. dec. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ma mondta az orvosom, a 16. hét be nem merjem adatni, addig nagyon nagy fejlődések vannak...
2009. dec. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Nekem a nőgyógyász és a háziorvos is azt mondta, hogy a 12. hétig szó sem lehet oltásról!
2009. dec. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Márpedig beoltattam magam. Van egy egy éves fiam, és nem szeretném, ha anya nélkül nőne fel. Beszéltem olyan orvossal is, aki a vakcina előállításában részt vett, és egy ottani 10 hetes kismama szintén beoltatta már magát. A h1n1 nem vicc, nem tudsz karanténban élni, hiszen orvoshoz járnod kell, a párod, családod hiába van beoltva, haza viheti. Úgy gondolom, hogy így már a legrosszabbat elkerüljük. Mindenkinek magánügye, se bíztatni, se lebeszélni nem szeretnék senkit, de tudatni szerettem volna, hogy ilyen kismamák is léteznek mint én. Úgy gondolom,hogy a nyugalom, amit az oltással nyertem már sokat segít. Egyébként pedig bizakodunk, hisz mást nem tudunk ezen felül tenni.
2009. dec. 3. 11:50
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Hát, gratulálok... 12. hét előtt... Sok eszed van nagyon, én ezzel nem is mernék dicsekedni....
2009. dec. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ma reggeli hír,hogy már az első trimeszterben is ajánlott az oltás!
2009. dec. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Úgy látom egyes emberek még mindig nem fogták fel miről van szó. Lehet, hogy nyugaton nem minden országban oltanak, de Magyarországon élünk, és itt, ha nyitva tartjátok a fületeket, napi szinten hallani intenzíven az életükért harcoló kismamákról.Én is rettegek attól, hogy bármi baja legyen a picinek, de szeretném megélni azt, hogy az első szülött fiam felnő...
2009. dec. 3. 21:10
 10/12 anonim ***** válasza:
jah, ha kialakul egxyáltalán a keze meg a lába, vagy a tüdeje, stb! Az első 12 hét élet-halál harc, sajnálom, hogy ezt nem látod. :(
2009. dec. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!