Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akik az első trimesz...

Kismamák, akik az első trimeszterben rosszul voltak! Hogy oldottátok meg a munkába járást? Egyáltalán a kimozdulást a lakásból?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:

"Mázlim" volt. Mindig délután, estére lettem rosszul, napközben teljesen jól voltam, legfeljebb egy kis émelygés volt.

Azon a pár héten itthon minden szaladt a lakásban, főzni nem tudtam, szinte csak feküdtem, este 8-kor meg már horpasztottam.

2010. dec. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem tudom, valahogy sikerül bevonszolnom magam. volt, hogy majdnem a villamoson dobtam ki a taccsot, akkor leszálltam. volt, hogy majdnem hazafele menet a szomszéd utcában, de azzal is hazaértem. valahogy mindig megúsztam, hogy lakáson kívül érjen baleset, pedig sokszor voltam rosszul.

a zacsi viszont mindig ott lapult a táskámban biztos, ami biztos. és rágcsálnivalót pl. müzliszeletet is mindig hordtam magammal.

2010. dec. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hete ért véget az az időszak...folyton azt hajtogattam magamban, hogy hogyan képesek mások így dolgozni...én már attól boldog voltam, ha reggel az ágyból sikerült kirugdosnom magam. Pedig én nem is hánytam, csak émelyegtem éjjel-nappal. Szóval őszinte csodálatom az ilyenkor melózó mamáknak.
2010. dec. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
második vagyok: a lakás nekem is romokban hevert akkor, kaját is nehezen tudtam főzni (attól is rosszul voltam). ha megtehetitek, most rendeljetek erre a pár hétre kajafutártól, ha főzöl is, nem valószínű, hogy túl finomra sikerül :) legalábbis nekem volt, amit ki kellett dobni, mert annyira rossz lett.
2010. dec. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sehogy! Otthon és a kórházi ágy között ingáztam 20 hétig! Napi 30 hányással, sokszor infúzión!

Amúgy 4-szer csinálta ezt végig!

2010. dec. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is esti hányingereim voltak legtöbbször, egyszer-kétszer volt, hogy nappal is. Mindig volt nálam citromos víz és háztartási keksz. Kicsit segített. Inkább a folyamatos fáradtság volt a rossz...
2010. dec. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én itthon vagyok, de néha azért el kell intézni ezt-azt, bár próbálom elkerülni :S Én is egész napémelygek, párszor hánytam, szóval van, aki rosszabbul van - és dolgozik. Le a kalappal előttük.
2010. dec. 16. 14:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!