Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes múltam, és hogy...

28 hetes múltam, és hogy lehet az, hogy az elmúlt hét alatt 1,5 kg-ot híztam pedig nem eszem többet. Rohamosan jönnek a kilók az utolsó harmadban?

Figyelt kérdés
2008. márc. 26. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Én össz 7 illetve 9 kilót híztam, a nővérem vékony alkat (én nem), és 31 hetesen kapta magára a 10. kilót. 1 hét 1 kg neki. De rajta pl nem látszik, csak a pocija nő, meg egy kicsit szélesedett a feneke. Szerintem ne aggódj, nő a baba. Ha ugyanannyit eszel, mint eddig és nem iszol sok cukros löttyöt, akkor nem gond!

Boldog babavárást! :o)

2008. márc. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én folyamatossan hiztam dekákat a 25héttől aztán meg hirtelen heti 1-1.5kg is feljött de csak a hasam nő. Most 33hetesen 8kg-nál tartok. Gyarapodtok, ne aggodj! Nemsoká a vizesedéstől is sokat mutat majd a mérleg. Ha nem magas a vérnyomásod és nincs fehérje a vizeletedbe nincs félnivalód a kilok hirtelnjötte miatt.
2008. márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!