Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rohamosan nő a pocakom pár...

Rohamosan nő a pocakom pár napja. Történt még hasonló mással?

Figyelt kérdés
8+1hetesen nem is kellene látszódnia. Ez puffadásnak már sok.. Látszott még valakinek ennyi idősen a pocakja?
2011. ápr. 27. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

képet nem raksz fel róla? :)

én is 8hetes vagyok de konkrétan nem vettem észre semmit :)

2011. ápr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

- ez még puffadás bár lehet hogy alkatilag hamarabb nő a pocak.

- lehet hogy ikrek.. akkor gyorsabban látszik a terhesség.


nem kell aggódni.

2011. ápr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én már 9 hetesen terhesnacit és terhesruhát hordtam és a kollégáim is észrevették:) Van ilyen, alkati kérdés. Pedig nem vagyok sem kövér, sem sovány, 172 cm és 63 kg-al estem teherbe


Üdv

2 hós kislány anyukája

2011. ápr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hányadik baba?

Mert nekem is hipp-hopp hirtelen megnőtt, nekem 2. baba. Azt mondják, másodikkal hamarabb látszik. 8 hetesen úgy néztem ki, mint az elsővel a 20. hét környékén......

2011. ápr. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hanyadik baba?mert másodiknál hamarabb látszik, de gondolom ha első baba akkor is van olyan kivétel akinek hamar meglátszik.Ahogy előttem írták lehet ikrek, de arra még várni kell hogy az kiderüljön(gondolom,de nem biztos)
2011. ápr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nekem is nagyon gyorsan nőtt az elején, abból vettem észre hogy terhes vagyok, zuhanyzásnál "jó éég mekkora hasam van" :))

itt egy kép is 8-9 hetesen kb


[link]


és itt pedig 27 hetes vagyok most


[link]

2011. ápr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

nincsen képem, képzeld el: a bővebb nadrágjaimban is alig kapok levegőt :)))


hogy alkati-e? úgy tűnik az.... az előző terhességemnél mindenki azt mondta, hogy ikrek. (mindenki: pl. az ügyeletes orvos, amikor szülni mentem és miután kézzel mgvizsgált.)

ezért vagyok "megijedve" :))))

nade ez legyen a legnagyobb bajom, ugye?

most sem ikrek, uh-n már látszott volna, ha az szerintem.

2011. ápr. 27. 15:38
 8/11 A kérdező kommentje:

15:38-as: kösz a fotót, kedves.

A melleid is megnőttek, ha jól látom :)

Nekem is, ennek a párom kifejezetten örül :))


Az elmúlt évben standard súlyomhoz képest híztam (61 vagyok 164cm-sen), ezt most annak tudom be, hogy a testem "előre készült", hamarabb tudta, mint én, hogy baba lesz.

De a rohamos pocaknövésem hamarosan fel fog tűnni másoknak is... Most erre készülök lelkileg ;) (Nem akartam elkiabálni 12 hét előtt a munkatársaimnak pl.)


Nnnnna... De azért jó tudni, hogy van még olyan, akin látszott már 8 hetesen! Kösz! :)))

2011. ápr. 27. 15:47
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát ez szerintem változó, nekem olyan 13-14 hetesen kezdett kigömbölyödni kicsit, de 5 hónaposan télen pulcsiban észre sem vették. Aztán belehúzott a baba :) 31 hetesen azt hitték szülni megyek :) Most meg óriási a hasam 33 hetesen..

Mintha ikreket várnék :)

2011. ápr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 12+4 hetes és jócskán van már pocim.8 hetesen vettem kismamanacit mert már mind kényelmetlen volt.Ez szerintem tuti alkati kérdés ahogy többen is írták.Én sem vagyok se sovány se kövér.165 cm vagyok és 55 kg de alapból sem volt lapos a hasam.:)
2011. ápr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!