Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az utolsó harmadban mindenki...

Az utolsó harmadban mindenki pihen /fekve/ napközben valamennyit, vagy inkább pörögtök?

Figyelt kérdés
Egészséges terhességem van, de ha nem pihenek napközben, kicsit lelkifurim van, hogy nem vigyázok magamra. Szerintetek?
2011. jan. 26. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
annyit mozogj amennyi jól esik.Én is jöttem mentem.Ha úgy éreztem,hogy most elég ,akkor megálltam.
2011. jan. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom első gyerek....

Én többet rohangálok, mint valaha. Van egy két évesem, és nincs időm feküdni. Délben amikor alszik gyorsan nekiállok a takarításnak, főzésnek. Amikor felébredt, megyünk a nővérem fiaiért az oviba. Nincs megállás..

2011. jan. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kell is pihenni!

miért lenne lelkiismereted ha megteheted hogy pihensz nem kell hajtani ha minden készen van ami a babának kelleni fog nyugodt szivvel pihenj mert nagy dolgok várnak rád kell az erő !

2011. jan. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

Szia!

Én most töltöttem a 38. hetet. 35 hetes koromig dolgoztam napi 8-10 órában+ házimunka és miegyebek.

Mióta itthon vagyok, azóta sem tudok feküdni meg pihenni, mosok, főzök, takarítok, ügyintézek a városban, rendezem a babaszobát stb.

Bár igaz mostanában fáradékonyabb vagyok, ilyenkor gyakrabban leülök vagy végignyújtózom.

2011. jan. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
jav. miért lenne lelkiismeret furdalásod ... onnan folyt.
2011. jan. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nemcsak a 3. harmadban :)

nekem is van másik gyerekem is, de nem esik jól a pörgés.

2011. jan. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Pörögj, ha tudsz! Sajnos én már olyan szinten vizesedtem a végén, hogy nehezemre esett minden mozgás.

Az utolsó 2-3 hétben viszont aludj, amennyit bírsz, mert egy darabig nem lesz alkalmad 8 órát egyhuzamban végigpihenni!

2011. jan. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én július óta itthon vagyok. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor feküdtem le napközben a 7-8 hónap alatt. Több az energiám, mint valaha.

Pörgök.

34 hetes km

2011. jan. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia, az elsőnél dolgoztam még a szülőszobában is, a notebookba kapaszkodtam. Végig pörögtem, meg is lett az eredménye, 36+6 hetesen elfolyt a magzatvizem, megszületett a fiam 3800 grammal és 54 centivel. Most 16 hós, 25 hetes terhes vagyok, továbbra is dolgozom, meg a fiammal vagyok, na ez aztán a pörgés! Tehát nincs pihi, rohanás van, amikor alszik, akkor dolgozom, amikor fenn van és fogékony, akkor haladunk a házimunkával és amikor nincs kedve ehhez, akkor megyünk hógolyózni, sétálni, játszótérre, ilyesmi. Nincs lelkiismeretfurdalásom, bár őszintén szólva néha eszembe jut, hogy nem ártok-e ezzel a sok melóval... de eddig minden rendben, én így szeretek élni.
2011. jan. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igazából semmi sem szentírás, semmi sem kötelező. Ha te úgy érzed, hogy bírod, akkor csináld a dolgaidat. Ha pedig úgy, hogy fáradt vagy, kimerült, akkor pihenj le. Főleg, ha megteheted. :)

Nálam is vannak napok, amikor mint Superman végigcsatáznám a világot, másnap meg fel se akarok kelni. Szerencsémre itthon vagyok, első babám lesz, úgyhogy még megengedhetem ezt a luxust, hogy akkor üljek le, amikor kedvem tartja. :D Ha meglesz a baba, úgyis ő fog irányítani.

2011. jan. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!