Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az utolsó harmadban mindenki...

Az utolsó harmadban mindenki pihen /fekve/ napközben valamennyit, vagy inkább pörögtök?

Figyelt kérdés
Egészséges terhességem van, de ha nem pihenek napközben, kicsit lelkifurim van, hogy nem vigyázok magamra. Szerintetek?
2011. jan. 26. 13:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Aki már unja a várakozást és benne van az időben,na és persze bírja az nem kíméli magát és sokat mozog,hogy beinduljon a szülés. Érdekes ellentmondás,hogy egyik ismerősünk végigfeküdte a viszonylag problémamentes terhességét,amíg én minden nap kilométereket gyalogoltam. Ő jóval könnyebben szült mint én:S
2011. jan. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Aranyosak vagytok, de nekem már a 3. babám lesz. És azért kérdeztem, mert az első orvosom, akinél az első kettő született, mindig fenyegetett ,hogy pihenni kell, mert így meg úgy a keményedések és kórház lesz a vége. Szinte végig heverésztem, feküdtem. Ha lementem a boltig, keményedtem , majd szétszakadt a hasam alja. 34 hétre szültem, semmi baj nem volt a babával. 7 évre rá mertem újra babát vállalni, mert számomra a terhességet ez az orvos félelmetes időszakká tette. Másodjára már nem hagytam magam rémisztgetni, nem is volt baj, bár naponta több órát azért vízszinteseben töltöttem, de 39 hétre szültem. Most várom a 3. babát, 27 hetes vagyok. Új orvosom van, aki egy tündér. A természetesség híve. Szerinte akkor is felesleges fektetni egy várandós nőt, ha már baj van, mert a fekvés több stresszel jár és az többször veszélyesebb szerinte, mint maga az alap probléma.

Tehát egy kicsit van bennem ebből is, meg abból is. Két gyerek mellett nem séta galopp babát várni, van hogy napokig reggel 7 órától este 10-ig talpon vagyok, de még nem éreztem magam fizikailag ennyire jól mint most. Bár azért estére már fáj a lábam és a derekam, de baj nincs. Ezért kérdeztem. ismerek olyan nőt, aki 30 kg-ot hízott, már a 25. héten naponta keményedett a hasa többször is, tiszta vízes volt és mégis a 40 hétre szült.

2011. jan. 27. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!