Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12-ik hétnél előbb nem kell...

12-ik hétnél előbb nem kell ultrahang?

Figyelt kérdés
Hétfőn voltam dokinál és alátámasztotta,hogy kismama vagyok. A tesztem is pozitív, a hatodik hétben vagyok. Felhívtam a kórházat,időpontot kértem az uh-ra. Jan 26-ra kaptam csak,az meg már a 12 hetes uh lesz. Addig meg azt se tudom mi van a babával. Volt már két vetélésem,kicsit aggódok. Menjek el magán dokihoz és nézessem meg a babát? Ti mit tennétek-vagy tettetek ebben a helyzetben?
2011. dec. 14. 12:09
1 2
 11/13 Atroposz ***** válasza:
Hú akkor az én orvosom sztk-s tök jó fej mert havonta 1 megvizsgált most már így a 3.trimeszterben 3 hetente kell vissza menni és végén persze még sűrűben.Hát ez több mint 4 ultrahang vizsgálat.28+4
2011. dec. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Tényleg nem semmi amilyen rendszer néhány helyen működik. Én nem tehetem meg, hogy magán dokihoz járok, de van egy akihez mindig megyek sztk-ra. elég sok macera volt már a terhességem körül, így volt, hogy két hetente kellett járnom, most meg egy hét múlva megyek vissza. De inkkább többször, minthogy baj legyen. Tudom, az ilyen doki is ritka, mint az enyém. 34hkm
2011. dec. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nekem nem a dokimon múlik, magán úton elmehetnék hozzá is,de nincs sok ezrem rá. Sztk úton oldom meg, persze ha baj volt azonnal hívtam és már hívott is be a kórházba. Most azt mondta,hogy amíg nincs baj addig Utrugestan se kell,mert nem garantál az se semmit. Ez így is van,mert kettő babám ment el az mellett is. Szóval várok és bízakodom,hogy nem lesz barnázás vagy vetélés. Holnap töltöm be a 6 hetet. Mióta nem jött meg hányok, rosszul vagyok,émelygek és kezdek puffadni. Ja és nagyon ingerült lettem. Mindenkinek minden jót!
2011. dec. 15. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!