Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt akinek még a 24hetes...

Volt akinek még a 24hetes ultrahangon sem tudták megmondani a baba nemét?

Figyelt kérdés
Holnap megyek erre az uh-ra.Eddig se a 12hetesen(több esélyt látott a fiúra....) se a 18 hetesen(mintha lány lenne...) nem mondott szinte semmit a doki.Szeretnénk tudni.Szerintetek??Nektek, hogy volt?
2011. nov. 29. 16:54
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
én 38 hetes vagyok , de én se tudom a nemét .
2011. nov. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
:S uramisten!Akkor nem biztos, hogy a nevén szólíthatom a 'pocaklakóm' holnaptól ...:(
2011. nov. 29. 16:58
 3/17 A kérdező kommentje:
....ja köszi a választ:)
2011. nov. 29. 16:58
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolkoztatok 4D-s UH-on.Nekem az orvosom csak saccolni tudott,utána elmentem 4D-re /16hetesen/ és ott rögtön rávágták,hogy fiú:)Ez a tény azóta sem változott.
2011. nov. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tenyleg nagyon vagysz ra, h tudd, akkor menj el 4d ultrahangra, de oda se akarhova. Erdeklodj elotte, h hol van nagyon jo szonografus, ugyanis egy jo gep es egy jo szonografus tutira megmondja meg a 20. het elott. Nekem az elso terhessegemnel a dokim sosem volt biztos a nemeben, nem is mondott semmit. Mikor mar meguntam, 28 hetesen elmentem 4 d re, de elotte tajekozodtam, hol profi a szonografus, Aztan 3 perc utan meg is mondta, h kislany, es azt is elmondta, olyan nincs, h nem mutatja magat a baba. Ha nem mutatja magat, azt jelent, nem egeszen hozzaerto a doki, szonografus.

Most a 2. terhessegnel 12 hetesen voltam 4 d n, es mar akkor emgmondtak, h fiu lesz, es azota is az.

2011. nov. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fiamat csak a 4D-n tudták meghatározni 27 hetesen, pedig amit ott láttunk az annyira egyértelmű volt.

Most lányt várunk, 3 orvos mondta annak, egymástól függetlenül.

2011. nov. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A Kiskunfélegyházán rendelő Dr. Kurai Istvánt szívesen ajánlom! Persze ha a közelben élsz!
2011. nov. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én a Mátyásföldi klinikán voltam 12hetes genetika uh-n,ahol a doktornő kislányra tippelt,és ma voltam a barátnőmmel is ő is 12hetes uh volt..úgy gondoltam ha már ott vagyok nézzük meg bébimet,és 100%-osra mondta hogy kislány! A picike punciját is megmutatta ahol nagyon szépen látszódott a két szeméremajak!

14+4hkm

2011. nov. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
3. valaszolo vagyok, aki irta, h fontos jo szonografust valasztani. En is a Matyasfoldi klinikan voltam, nem ennel a terhessegnel, hanem az elsonel. Nekem az a dr no mondta, h csak a szonografustol fugg, h meg tudja e a baba nemet mondani, es nem a babatol. En is ajanlom oket.
2011. nov. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem a 30. héten sem.

Teljesen mindegy mennyit fizetsz egy szonográfusnak, vagy milyen jó hírű, ha a baba nem úgy fekszik, hogy lehessen látni, akkor az sem fogja tudni megmondani.

2011. nov. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!