Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt akinek még a 24hetes...

Volt akinek még a 24hetes ultrahangon sem tudták megmondani a baba nemét?

Figyelt kérdés
Holnap megyek erre az uh-ra.Eddig se a 12hetesen(több esélyt látott a fiúra....) se a 18 hetesen(mintha lány lenne...) nem mondott szinte semmit a doki.Szeretnénk tudni.Szerintetek??Nektek, hogy volt?
2011. nov. 29. 16:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%
Jut eszembe: hármat szültem. Van mire alapoznom a véleményem. Jó sok ultrahangon vagyok túl és sok szonográfuson. :)
2011. nov. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%
Nem ertek egyet az utolsoval. A szonografus apro kis bokesekkel mozgasra birja a babat, es akkor mar ugy fekszik, h latszani fog. Nalunk ezt konkretan megcsinalta, es el is magyarazta. Es mindket terhessegnel, a mostaninal is. Szerencsesek voltunk, tenyleg az orvostol fugg es nem a babatol.
2011. nov. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!Miskolcon lakom, ez a doki, aki az UH.-t csinálja fogadott orvosom.Gondolkodtunk mi is a 4D.-n és ha most sem mondd biztosat elmegyünk.Én mindenképpen szeretném tudni a nemét.Tudom,hogy nem ez a legfontosabb, de furdal a kíváncsiság sajna:))

Minden jót nektek..

2011. nov. 29. 23:56
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem is tudom, eddig hogy bírtad.

Mi 14 hetesen elmentünk, mert még egy hónap a 18 hetes UH-ig.

1 órán át tartott a 4D UH, folyton böködtük, köhögtem, felálltam, mire kegyeskedett megmutatni a kukit.

15 hetes kismami

2011. nov. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Azt mondta az uh.n a dokim, hogy nagyooon lányos:!)Már a 18 hetesen is azt mondta,hogy lányos most meg, hogy egyre inkább lányos.:)Nos én elhiszem szerintem már nem lesz fiú belőle:D Veszek egy pár rózsaszín ruhácskát is:))
2011. nov. 30. 16:46
 16/17 Atroposz ***** válasza:
27 hetes kismama vagyok és még én sem tudom biztosra ,hogy mi lesz.Lesz ami lesz ,bár valószínűbb hogy kislány lesz ,de nem akarom beleélni magam.
2011. dec. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!Neked mit mondott az orvos?Hogy lehet, hogy lány vagy még nem tudja?

Boldog babavárást:))

2011. dec. 7. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!