Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még akinek látszott a...

Van még akinek látszott a pocakja 9 hetesen első terhességnél?

Figyelt kérdés
most már picikét látszik, és ahogy megfogom érzem is, hogy kintebb van, meg párom is folyton mondja, hogy nagyobb a hasam:)
2011. dec. 11. 17:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem látszódhat!!!!

Minden terhesség más és más, ahogy minden ember más és más. Ez alkatfüggő is lehet... és egy csomó minden mástól is függhet, hogy kinek milyen hamar látszik :)

Nekem 7-8 hetesen simán látszott már, mindenki megmondta, hogy babás vagyok. Igaz ikrek. :D

A 15. héten a dokim azt mondta ott tartok, mint egy egyes terhesség a 25. héten (nagy is volt a pocim, meg a méhem mérete is).

Most vagyunk a 21. héten és szép gömbölyűek vagyunk.


Mindenkinek boldog babavárást.

2011. dec. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%

Nekem is látszódott már 9 hetesen. Most meg szép nagy kerek pocakom van.


25 hkm

2011. dec. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Nekem is látszik, de nagyrészt a puffadásnak köszönhetően :) Amúgy mindenki más típus és minden terhesség más...biztos nagy pocakot fogok én is növeszteni. Anyukámnak mondtam, hogy ez brutális, meg nem normális erre ő, hogy emlékszem e a képre, amin engem vár?? Azon még csak 15-16hetes volt-akkora volt a hasa, mint a ház, de tényleg, utolsó hetekre gondoltam én mindig, mikor láttam azt a képet, erre kiderül, hogy a terhessége eleje... a két öcsémet mikor várta, akkor egyáltalán nem volt nagy hasa. Nekem már sógornőm is mondta, hogy hatalmas pocakom lesz :) Én nem bánom:)
2011. dec. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
50%
Én 10 hetes vagyok és már rákérdeztek!szóval látszodik és ez nem puffadás, mert az is volt a 6 7 héten, és teljesen más a kettő!!Szóval igen látszódhat!:)boldog baba várást!:)
2011. dec. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!