Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még akinek látszott a...

Van még akinek látszott a pocakja 9 hetesen első terhességnél?

Figyelt kérdés
most már picikét látszik, és ahogy megfogom érzem is, hogy kintebb van, meg párom is folyton mondja, hogy nagyobb a hasam:)
2011. dec. 11. 17:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem csak fel vagy puffadva kicsit, még korai lenne.
2011. dec. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
és ha esetleg ketten vannak?
2011. dec. 11. 17:49
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt már látta volna az orvos.
2011. dec. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
még egyáltalán nem látta orvos, ugyan is Angliában élek, itt pedig a 12.hétig nem néznek semmit sem, még csak meg se vizsgáltak, csak vért vettek, ennyi az egész.
2011. dec. 11. 18:05
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

Én pedagógus vagyok, ezért a gyerekeknek és szüleiknek a 12.hét előtt semmiképp se szerettem volna elmondani. De ez valahol a 10.héten megbukott. Tuti, h volt aki már hamarabb is kiszúrta, de onnantól már egyáltalán nem tudtam titkolni.

Az, h most a kicsi méretének, avagy a gázoknak volt e köszönhető, azt nem tudom, de állították, h „ez bizony nem olyan 'sima' hízás”! :-) Pedig a 12.héttől fotóztuk a hasam, de így visszanézve olyan lapos h csak na! :-) Mégis látták rajtam.

2011. dec. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem meztelen látszik oldalról, nekem is a szeméremdomb felett picivel látszott. Na meg érezni is lehetett. Picit. Emberem is folyton tapizta.
2011. dec. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ruhában nekem se látszik, de meztelenül mindig mikor jövök ki a fürdőből, párom folyton megjegyzi, hogy ott a bébi:) én sem tudom, hogy esetleg gázok e, mert nincsenek gázaim, legalábbis nem érzem, nem tudok róla :D de ténylegesen nagyobb a pocim alul :) Pont ezért tettem fel a kérdést, mert én is korainak tartom
2011. dec. 11. 20:04
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
... mondom :) ha folyamatosan nézve meg figyelve van.... nekem látszott éskész, meg ki is lehetett tapintani a méhemet 9 hetesen már ököl nagyságú
2011. dec. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Nekem a 12.héten volt hasam a babáktól!Előtte csak a puffadást hiszik sokan "terhes hasnak"!Harmadik terhességem,és már jóval előbb látszódik többedszer szülő nőknél"Akkor sem 9hetesen látszódott,pedig hármasikreim lesznek:)29hkm
2011. dec. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%
Ha puffadas ha nem, nekem latszodott :) mar 15 hetes vagyok es igen hatarozottan gombolyu a pocim.. Imadom !:)
2011. dec. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!