8 hetesen zumba?

Figyelt kérdés

A zumba oktató azt mondja, hogy kisebb intenzitással lehet, de én kételkedem benne.

Hiányzik a tánc, de a babám egészsége a legfontosabb.


Ki mit hallott ezzel kapcsolatban ?



2011. dec. 11. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy semmilyen rázkódással járó mozgásformát nem szabad csinálni az első 12 hétben.
2011. dec. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha előtte is rendszeresen sportoltál, akkor nincs akadálya. Persze, nem full intenzitással kell csinálni. Ha most akarod elkezdeni, akkor inkébb tegyél le róla :)
2011. dec. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem eszembe se jutott abbahagyni, szeptember óta minden héten megyek egyszer. Nem gondoltam, hogy káros lehet, hiszen már 6 hetes vagyok, és így is voltam minden héten.

Igaz, most már nem lesz az ünnepek alatt, de 19 hetesen újra szeretnék menni.

Ha elfáradok, leállok, és pihenek. Nekem kifejezetten jólesik - így gondolom a babámnak is:)

2011. dec. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem anyukám élsportoló volt és a 11-ik héten derült ki, hogy babát vár, addig edzett és versenyekre járt velem a pocakjában.

Ezzel nem azt akarom írni, hogy te is nyugodtan sportolj, mint egy versenysportoló, hanem, hogy aki ezt csinálta elötte is, annak nem kell nullára levinni az addigi adagját. Szépne odafigyelve nyugodtan mozoghatsz.

2011. dec. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én testnevelő edző szakra járok!Aug 29-én derült ki,hogy a második babánk is elsőre megfogant,szeptember 5-én kezdődőtt a suli!

Megérdeklődtem,hogy mehetek e...Azt mondták minden további nélkül!Rendesek voltak így (csak 7 tantárgyam van,ebből kettő mozgásos,a többi elmélet) meghirdették úgy az órákat, hogy a két mozgásos órám az első félévben legyen...


Szóval én még pénteken is (18) hetesen kézilabda óránvoltam!Nagyon sokatt futottam...Volt még aerobicom!Ott azt nem hagytaa tanárnő,hogy ugráljak!Meg természetesen hogyhasazzam!Akkor mindig farizomra dolgoztam, és azugráláshelyett a lépkedős változatát csináltam a feladatnak..(high impact helyett low impact)

Szóval ha nme most kezded,akkor mehetsz, csak ne ugrálj...Helyettemindig lépkedős elemeket csinálj!


Jóegészséget!

Nekem a dokim azt mondta hogy így az intenzív sportot hagyjam abba a 20. héten, utána már csak kismamis mozgásokra járjak (aerobicra pl mehenék,mégha ne is kismami)De ráfér a testemre egy kis pihenő, úgyhogy én csak kismami jógára fogok járni...januártól!

Még pénteken lesz egy kézi bemutatásom,de utána vége...Már őszintén én várom, mert november végétől már kikészít a 4-5 km futás még labdával is!Persze bármikor abbahyghatom,de nem aza feladós fajta vagyok :)

2011. dec. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!