Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erdemes 34 hetesen 4D-re menni?

Erdemes 34 hetesen 4D-re menni?

Figyelt kérdés
Nem fognak ki nevetni?34-35 hetes vagyok.koszonom elore is a valaszokat.Van itt valaki aki ennyi idosen ment?
2011. dec. 8. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
34%

szerintem már nem nagyon, de ha nagyon kiváncsi vagy akkor igen.


20-ik hét felett ha csak nincs valami genetikai vagy más elváltozási gond, akkor nem érdemes mert nem fér bele egy képbe és habár akkor érdekes, aztán unalmas az egész.


20-ik hét elött még olyan produkciókat nyom le, hogy nagyon érdekes.

2011. dec. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes elmenned. Ilyenkor már nem igazán tudnak kiszűrni semmi betegséget, de ha eddig nem volt semmi gond, akkor ez nem is annyira lényeges. Ilyenkor inkább már szó szerint Babamozi az egész, de ha kiváncsi vagy a picire, akkor menyj el, sok ember megy a 30. hét után :) Én 21 hetesen voltam, de szeretnék majd még később is elmenni, ha nagyobb lesz a babám.
2011. dec. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Anikó1985 ***** válasza:

Szia!

Én 16. héten voltam és nagyon meglepődött a doki, hogy ilyen korán mentem és azt mondta, hogy a legjobb 30,31. héten menni mert akkor már szépen látszik a baba. Na ez nekem karácsonyi dátumra esik, így 28. héten megyek, de remélem már szép lesz a picim :) Szerintem nézd meg mert gondolom, ahogy engem is téged is a kíváncsiság furdal. Boldog baba várást!

2011. dec. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!