Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34+3 hetesen sok a +10 kg?

34+3 hetesen sok a +10 kg?

Figyelt kérdés
Ebből az elmúlt 4 hétben jött fel kb 3 kg. Eddig tudtam kontrollálni vhogy a súlyom, de mostanában nem megy. Étvágyam is van és mozogni már nem tudok annyit(nagyon fáj a csípőizületem).:( Hány +kg-ra számítsak még?
2011. dec. 6. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:

ez nagyon változó. én nagyon vizesedtem az utolsó 4 hétben, még akkor feljött 4 hét alatt 10 kg...

de le is ment szüléssel, még több is.

2011. dec. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tímea1987 válasza:
hozzám képest nem, mivel én csak 27 hetes vagyok és most tartok +10 kg-nál.tehát szerintem nem, és az elso terhessegemnél a 35.hétben +20 kg volt rajtam pedig sovány voltam elotte, csupan 45 kg-mal indultam akkor is, most is, szoval szerintem nem sok.
2011. dec. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 xStefix ***** válasza:

Hát, a nagykönyv szerint az utolsó hónapokban heti fél kiló is felmehet. Nem emlékszem, de asszem a 34-36. héttől írják ezt...

Hát, én azért megpróbálnék kicsit figyelni a gyarapodásra, ha sikerül. Nem biztos, hogy ez már baj lenne, de a túlsúly ilyenkor sem épp a legjobb, tudod. A szüléssel ugyan lejön egy csomó, de a szoptatás nem mindenkinél olvasztja le őket. És szopi mellett meg nem olyan könnyű fogyni, sőt, jóideig nem is tanácsos...

Ha eszel, próbálj meg élelmi rostban gazdag ételeket enni (zöldségfélék, teljes kiőrlésű gabonák), ezek eltelítenek és így talán ritkábban leszel éhes. A gyümölcs talán kevésbé jó most, mert azzal olyan 2 órát bírunk ki általában.

2011. dec. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En pont annyi vok mint te maves 15 kilot hiztam ami masokmszerint eszrevehettlen, 55 kilorolinditottam
2011. dec. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!