Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik mitől féltek a...

Kismamik mitől féltek a legjobban terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Természetes a baba egészsége miatti aggódás. Én olyanokra gondolok hogy pl. hol indul meg a szülés, vagy a fájásoktól való félelem, vagy ilyesmi.
2011. dec. 7. 14:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az első gyereknél azon aggódtam, hogy milyen ciki lesz, ha nyilvános helyen folyik majd el a magzatvíz. Most, a második gyereknél azon izgulok, hogy ne olyankor induljon be a szülés, amikor egyedül vagyok a kicsivel, mert akkor nincs kire bíznom. A férjem sokat dolgozik, a nagyszülők és a testvérek több száz km-re laknak innen. Ja, és ikreket várok, úgyhogy csak a jó Isten tudja, hogy mikor fogok szülni.
2011. dec. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A kórháztól félek a legjobban meg az orvosoktól! Magától a fájdalomtól, műtéttől érdekes módon nem, elég sok sérülésem volt gyerekkoromban (nyílt törés, sokat varrtak össze, műtöttek) így azt megszoktam.

De magától az intézménytől, az orvosoktól, a műszerektől, magától hogy ott kell szülni attól nagyon. De itthon azért mégsem akarom megszülni.

Érdekes módon a fiam is odabent már utálja ha vizsgálatra megyünk, olyankor egész nap meg se moccan és befordul mindig, ha hazaértünk, akkor meg kis virgonc lesz egyből.

Úgyhogy én nagyon remélem, hogy tényleg csak 3-4 napot kell bent tölteni!

2011. dec. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én attól, hogy az orvos rám kiabál, ha véletlenül nem azt csinálom amit mond. Hogy magamra hagynak és nincs segítség. Hogy kimerülök és nem tudom tovább csinálni és hisztizni vagy sírni fogok. Hogy egészséges legyen a baba, mert nem bírnám ki ha nem. A katétertől, a varrástól. Az érzelmeimtől.
2011. dec. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Magas vérnyomástól.Már a terhességem legelején hypertóniásnak diagnosztizáltak.És persze minden egyes uh vagy vizsgálat előtt hogy él e még egyáltalán.Félek többé nem hallom a pici szívét.
2011. dec. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Gátmetszéstől és a császározástól.


24 hkm

2011. dec. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Igaz még nem vagyok kismama, de: félek, hogy nem fogom birni a szülést majd, emiatt baja lesz a babámnak, vagy/és felnőtt nőhöz méltatlanul hisztizni fogogk:S

Viszont a legnagyobb félelmem az inkontinencia...

2011. dec. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!