Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik mitől féltek a...

Kismamik mitől féltek a legjobban terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Természetes a baba egészsége miatti aggódás. Én olyanokra gondolok hogy pl. hol indul meg a szülés, vagy a fájásoktól való félelem, vagy ilyesmi.
2011. dec. 7. 14:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Őszintén? Nekem a legnagyobb bajom a kórházban tartózkodás volt.
2011. dec. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én nem félek.
2011. dec. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én a szüléstől félek a legjobban (valami baj lesz a Babával, attól is, hogy szétszakadok, hogy utána nem lesz tejem, ilyenek)


Te mitől tartasz a legjobban?

2011. dec. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én attól hogy egyedül leszek ha megindul a szülés és nem lesz akinek szóljak és egy kicsit attól is hogy elfogy az erőm szülés közben és ezzel bajt csinálok.
2011. dec. 7. 14:51
 5/16 anonim ***** válasza:
Én a kórháztól, féltem az előző babánál, most is attól.
2011. dec. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Amíg nem éreztem a mozgását: Él-e még?! 3× vetéltem el előtte. Terhességem előtt a 14. hétben halt meg a babánk.

Miután elkezdett rugdosni: Rendben van-e a szívhang? Miért nem rugdos? Lányunk nagyon ritkán mozgolódott.

Szülésnél: Egészséges-e?! Úristen kórház...

2011. dec. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én attól tartok, hogy tul fogom hordani a babát és nem indul meg magátol a szülés. Meg hogy tul nagy lesz és nem fogom tudni természetesen megszulni.
2011. dec. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én a császártól féltem, mert faros volt a lányom. Aztán befordult, örültem, de nem tudtam megszülni végül, így császár lett. :(:(:(
2011. dec. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a köldökzsinor tekeredéstöl, magátol a szüléstöl, hogy egyedül leszek mikor megindul a szülés, lesz-e tejem. Na meg a korházi léttöl.

És nemutolsó sorban attol, hogy anyósom állandóan itt lesz ha meglesz a baba!

2011. dec. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az első babánál magától a szüléstől féltem, mert ismeretlen volt, hogy milyen lesz. Most a másodikkal a szülés utáni időszaktól félek. Nagyon rosszul voltam az első két hónapban a szülésem után. A tapasztalataim után a szüléstől és a kórházi léttől egyáltalán nem tartok. Tudom mivel jár. 18 órát vajúdtam, úgyhogy nagy meglepetés nem lesz, ha a mostanival is ennyi lesz, akkor is kibírom:) Az utána lévő napok se rossz emlékek, csak a gyengeség, a szédülés, a rosszullét. Most kértem a dokim, hogy adjon vas pótlást vénásan, hátha segít, ugyanis vérszegény vagyok. 24 hetes kismama
2011. dec. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!