Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mostanában köhögésnél és...

Mostanában köhögésnél és tüsszentésnél, nevetésnél kevés vizelet beszalad ez természetes?

Figyelt kérdés

27 hetes kismama vagyok, és hiába megyek wc-re még is.

Tud valaki valamilyen gyógymódot vagy ez már szülésig így marad?


2008. márc. 25. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos ez előfordul. Állítólag az intimtorna javíthat a helyzeten.

24 hetes kismami

2008. márc. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

itt már sokat olvastam, hogy sajnos van ilyen /22hetes vagyok, nekem szerencsére még nincs/, én mondjuk ha már egy ici-picit érzem hogy kell elmegyek pisilni.lehet kapni a gyógyszertárban betétet.

boldog babavárást

2008. márc. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!sajnos van ilyen terhességi inkontinencia.Én is féltem tőle és bele is estem ebbe.Csak nálam alapból van,tehát nem kell,hogy tüsszentsek stb,meg sem érzem úgy csorog be...erre mondta a dokim,hogy totál természetes neki is volt a feleségének és aszülés után elmúlik.a helyzet az,hogy a baba úgy fekszik,hogy nyomja a hólyagot és ezért folyik.örülj neki ,hogy csak köhögésnél tört.Jah és nekem kb 21 hetesen kezdődött,most 25hetesen kb napi 5-6 tisztasági betét elfogy,de én nem bírnék vasagabbat elviselni,ha viszont kevesebbet haszn.tuti átáznék.szval ha neked is kezdődik kezd el haszn és ne félj tőle,elmúlik majd,addig meg el kell viselni sajnos.A torna segíthet de ha a baba nyom akkor sztem tök mindegy.Boldog babavárást:)Utólag visszagondolva ez sem lesz olyan szörnyű,a kicsi kárpótól majd.
2008. márc. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!