Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek hol szakad a bőrötök?

Nektek hol szakad a bőrötök?

Figyelt kérdés

Fél év alatt 13kilót híztam (hormoninjekció miatt), aztán 74 kilóval kezdtem a terhességem 24 hetesen tartok 82kilónál.Az még oké h a fenekem, a csípőm és a combom kívülről csíkos, az is rosszul érintett h már a combom belülről is, na de hogy már a vádlim is...

Persze a babó a legfontosabb, érte bármit, na csak mégis zaklat h ilyen a bőröm és nem vagyok vmi szép látvány...és h nem fog elmúlni..


2009. máj. 14. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia! Kened valamivel? Én is 8 kg ot híztam eddig! A hasamon kétoldalt lett 1-1 csík de jó krémem van el is halványodott szépen! A térdem belső részén van még pár! Lehet régebben hozzászokott a bőrőm a hízás fogyáshoz!

26 hetes

2009. máj. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Kened magad naponta legalább kétszer? Talán még most sem késő elkezdeni! Én a biotherm terhességi csíkok elleni krémet használom reggel és este, ami nagyon jól rugalmasan tartja a bőrt! Plussz napi két liter ásványvíz és másfél óra séta szintén segít a bőr nedvességtartalmának megőrzésében és a méreganyagok távozásában! Nálam ezek beváltak!
2009. máj. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem a köldökömnél van pár csik, igen mély mert ha simitom a hasam, akkor is ézem a csikokat! remélem elmúli majd! Az elsö válaszolótol kérdezném, mi az a jó krém neve? Bocs, hogy belekérdeztem! Minden jót, boldog babavárást!
2009. máj. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem sehol nem szakad hál'Istennek, sem a hasam, sem a fenekem nem csíkos. Még...

De a mellem az borzasztó!!!Nagyon nehezen viselem, mert tiszta csíkos, s tapintani is lehet. Kenem én is, de nem nagyon látok változást:-(

2009. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 1 vagyok. A rossmannban vettem BABYDREAM a neve direkt terhességi csíkokra van.A flakonon egy pocis csajszi van :)! Nekem nagyon bejött! És nem is drága!
2009. máj. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nekem is egy kicsit halványodtak a bordó csíkok, de szörnyű még így is.kenem a milupás Schwangerschafts-creme-vel, fürdés után közvetlenül azzal a babaolajjal.de nem szabad sokat, vagyis szinte semmit sem járkálnom, mert vizesedik a bokám...akkor most mit csináljak?

a hasamon van alul egy 1ftos nagyságú és egy kissebb heg, azok körül van 1-2 2 cmes csík, de nagyon félek h több lesz...

Vmi csodaszert ajánljatok, télleg csúnya vagyok már. ja és hál'istennek a cicimnél is "csak" oldalt csíkosodok...

de babókánk nagyon elemében van... :-D

2009. máj. 14. 21:09
 7/11 A kérdező kommentje:
ja és a milupás krémben is olyan kevés van, hogy ha 1x bekenem vele magam, szinte el is fogy...:-S :-)
2009. máj. 14. 21:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Figyu.Én is vizesedek de nekem pont azt mondta a védőnő hogy sétáljak sokat emiatt.Furcsáltam de megtettem és sokkal jobb.Sőt sokat iszok és sokat pisilek.Felpocolt lábbal vagyok úgy is alszom.Ma pl nem vízes a lábam mert annyit pisiltem:)! 1.voltam.
2009. máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a combom belseje repedt szét elég nagy területen, és oldalt a csípőm. Én kentem magam, most is kenem - remélhetőleg nem reped tovább a bőröm. Jelenleg iszonyú ronda lilák a striáim.

Kb 1 hónapja elkezdtem szedni egy homeopátiás bogyót, ami állítólag erősíti a kollagénrostokat. (Kár hogy korábban nem jutott eszembe - most 36 hetes vagyok.)

Calcium fluoratum 9CH napi 1x5 szem 20 napig, majd 10 nap szünet. Ebben a ciklusban kell szedni, de legalább 3 hónapig.

Ha használ - használ, ha nem - nem. Ez is egy lehetőség a krémezés mellett.

2009. máj. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én is hasonló paraméterekkel lettem terhes mint te, és sajnos én mindenhol berepedtem, hasamon, csípőmön, combomon, és még a térhajlatomnál is repedtem. Én először a Veleda olajat próbáltam ki, de nem nagyon szerettem az "olajos" érzést. Utána nagyon sokáig a Vichy terhességi csíkok elleni krémet próbáltam ki, ami viszonylag jó volt, csak anyagilag megterhelő. Aztán kipróbáltam a DM-es Babylove Mama krémet, és az nekem bevált, vettem olajat is és az is igen hamar felszívódott és nem volt olyan olajos érzésem. Most szülés után a Bübchen márkájú Massage Öl für Schwangere terméket használom ez is elég jó és nem drága. Sajnos én így is berepedtem, szép lett a zebra mintám :D. Én nemcsak fürdés után kenegettem magam, hanem napközben is többször, és nem fürödtem-zuhanyoztam forró vízben mert az állítólag gyengíti a kötőszövetet. Most szülés után kezdenek el halványulni a csíkok, ahogy megy össze a pocim, viszont most meg a mellemen repedt be a bőr a szoptatás miatt :), de remélem, hogy majd tényleg kifehérednek és nagyon-nagyon-nagyon halványak lesznek :).


Ja és nekem is azt mondta a védőnőm a terhesség alatt, hogy sétáljak sokat ha nagyon vizesedek.

2009. máj. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!