Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen lázcsillapítót vehetek...

Milyen lázcsillapítót vehetek be 10 hetes terhesen? (hurutosan köhögök, már jobb, mint tegnap, szakad fel szépen a cucc)

Figyelt kérdés
37,7 volt tegnap,ezért még nem vettem be semmit, csak ha 38 vagy fölé megy.
2011. febr. 13. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:

38,5 felett vegyél csak be.

Nekem paracetamolt ajánlott a dokim és a háziorvosom is.

2011. febr. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ok, köszönöm, most éppen hogy 37 felett van, nem is akartam bevenni, akkor elhúzom 38,5-ig, de remélem nem érem el.
2011. febr. 13. 08:24
 3/5 anonim ***** válasza:
amikor terhes voltam, megkérdeztem a dokim, hogy ha vmi bajom van, milyen fájdalomcsillapítót lehet szedni, meg ilyesmit, nekem algopyrint mondott, adott is receptet, mert az ugye receptköteles
2011. febr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én is az algopyrint tudom (szülés után is lehet szedni), most azt vettem be fél tablettát, majd estére egy egészet, mert rosszabbul vagyok, reggel meg házidoki, majd csak mond valamit :S
2011. febr. 13. 20:24
 5/5 A kérdező kommentje:
voltam dokinál, garatgyulladásom van, kaptam antibiotikumot, köptetőt, és paracetamolt javasolt. köszi a segítséget!
2011. febr. 14. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!