Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik? Nektek is kiszáradt...

Kismamik? Nektek is kiszáradt a bőrötök már koraterhesen?

Figyelt kérdés

Még csak 5 hetes vagyok, de arcom katasztrófa. Foltokban szárad a ki a bőröm, olyan mintha ekcémás lennék. Először azt hittem,hogy az új krémemre lehetek allergiás, de aztán észrevettem, hogy nyakamon is száraz a bőr a mellkasomig, pedig én ott nem kenem. A doki mondta,hogy a hormonoktól lehet!

Tudtok rá ajánlani valamit, ami rendbe hozza? Az ára mindegy!


2011. ápr. 23. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 7 hetesen jelentkeztek hasonló tünetek, teli lettem piros foltokkal de nekem amúgy is érzékeny a bőröm. A bőrgyógyászaton kaptam rá hidrophiles kenőcsöt (a kisbabádat is ezzel kell majd fürdetni) és Carbamidos testápolót. A terhesség alatt végig ezeket használtam, de nekem volt hogy korábban is kellett ezeket használni mert nagyon száraz és érzékeny a bőröm. Én azt javaslom, hogy menj el bőrgyógyászhoz és mond el hogy a terhesség hatására lett ennyire száraz a bőröd és biztos kapsz majd rá kenőcsöt amit a várandóságod alatt kell majd használni. Boldog babavárást.
2011. ápr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem sokat segített a Johnson babaolaj.Fürdés után nedves bőrre kell felkenni, majd utána törölközni.

Azért ha nagyon durván száraznak érzed, tényleg jobb lenne egy bőrgyógyászt felkeresni, ahogy az első válaszoló tanácsolta.

2011. ápr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!