Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Görcsölés miatt írtak fel...

Görcsölés miatt írtak fel valakinek Utrogestan tablettát koraterhesen?

Figyelt kérdés

Ha esetleg feleslegesen szedném, mivel senki nem vizsgált semmilyen hormonszintet, akkor okozhat vetélést?

Doki azt mondta, hogyha a MagneB6 mellett is görcsölök, akkor kezdjem el szedni.

Ma 1x görcsöltem, de nagyon, ezért úgy gondoltam, hogy kiváltom és elkezdem szedni.

Félek, nehogy baj legyen.

Meg tudtok nyugtatni?

Aki szedte leírná a tapasztalatát?

Köszönöm szépen


2010. júl. 20. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
utrogestant én úgy tudom görcsölésre nem csak barnázásra vérzésre szoktak felírni. vetélést amúgy nem okoz, pont hogy azt akadályozná meg. viszont nagyon fontos, hogy ha elkezded szedni, tartani kell a napi adagot, nem lehet össze-vissza szedni és ha elkezded a 12. hétig nem is szabad abbahagyni. elhagyni a 12. hét után pedig csakis fokozatosan szabad.
2010. júl. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én szedtem, volt görcs is, barnázás is vérzés is, elé sokáig szedtem, de minden rendben volt, 2 éves gyönyörű lányom van
2010. júl. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Megkérdezhetem, hogy nektek mennyit írtak fel naponta?

Nekem 3x1-et szájon át.

2010. júl. 20. 20:26
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem 2x1 de hüvelyi kúpot, nem szájon át.

-1.-

2010. júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az Utro bajt nem csinál, inkább megelőzi!

Szedd nyugodtan 12. hétig!

2010. júl. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!