Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Változott az arcotok (bőrötök)...

Változott az arcotok (bőrötök) a terhesség ideje alatt?

Figyelt kérdés
Én mindig azt hallottam és olvastam, hogy a terhesség ideje alatt a kismamák arca kisimul és nagyon széppé válik. nos, ez nálam egyáltalán nem igaz. soha nem voltam pattanásos, max. néha kijött egy, de el is múlt magától. most viszont a jobb arcom tele van pattanással, ráadásul még viszket is. van itt más is, aki igy járt?
2011. márc. 6. 17:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem előtte is voltak pattanásim, de általában csak a mensim idején. amióta babás vagyok, mindig vannak. Viszonz mindneki azt mondja, hogy ehhez képest nagyon kivirult az arcom, és a pattanások jelentéktelennek tűnnek. :-):-)

Én hallottam olyat, hogy, akinek pattanásos az arca annak kislánya lesz. :-):-) Hát nekünk még nem mutatta magát a Törpi. :-)

17hkm

2011. márc. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
tiszta pattanásos lettem, de nem csak az arcom hanem a hátam is :(
2011. márc. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem 16 hétig nagyon gyürött pattanásos volt az arcom mindhárom terhességemnél.16 hét után nagyon kisimult,kitisztult mindenki szerint nagyon megszépültem.Azt mondták az emberek hogy "Te mindig terhes kellene legyél olyan szép vagy".Azota sem vagyok olyan.Van 2 lányom és egy fiam.
2011. márc. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, hogy ezt mondom, de megnyugodtam egy kicsit, hogy másnak is van ilyen panasza. Én 21+4 hetes vagyok és 100%, hogy kisfiunk lesz. Azt hittem, hogy majd olyan feszes és sima lesz a bőröm, mint anno, mivel ugye mindig is tiszta volt az arcom, erre teljesen az ellenkezője lett. egyébként igy is volt, aki megjegyezte, hogy milyen szép lett az arcom. szerencsére nekem a hátam nem olyan, és nagyon remélem, hogy nem is lesz az, mert nekem az is a bajom még, hogy viszket is néha, és persze, ha vakarom akkor meg fáj. Nah, de ha a hátamon is lenne, akkor pláne szenvednék.
2011. márc. 6. 18:01
 5/14 anonim ***** válasza:
Én még csak 10 hetes vagyok. Nekem is azt mondta barátnőm jaj milyen kisimult lesz az arcom, mindenki megdicsér majd milyen szép vagyok. Na csak fussak össze vele, megkapja a magáét. :) Ugyanis tele van az arcom pattanással, holott csak néha bújt elő egy az is mensikor. Olyan helyeken is előbukkan ahol még soha nem volt, pl. vállon, dekoltázson. Igaz a homlokom nem olyan zsíros, mint volt, ennek örülök. Sajnos a hajam az ezerszer zsírosabb, naponta moshatnám, persze nem teszem.
2011. márc. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem csak a félidő tájékán jöttek ki, de nekem is olyasmi volt, mint neked, és főként az arcom egyik felén csak. Most elmúltak a pattanások (minden nap bőrradír, utána pórus tisztító), helyette tiszta mitesszer az arcom, tele kis fekete pöttyökkel. Korábban nem volt ilyen a bőröm. Váá! :)

38 hetes kismama

2011. márc. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én a 9. héten voltam nagyon pattanásos (arc, mell, hát). Sajna amúgy is jellemző, de akkor már a túrórudi csomagolása is elbújhatott mellettem :)

Eltelt pár hét, elmúltak és a terhesség 2. harmadától végig gyönyörű lett a bőröm!

Sajnos mióta megszültem ismét visszajöttek a pattanások (mint régen), tehát a régi lett a bőröm :S

2011. márc. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt, de kb. a 2. trimeszter felénél elmúlt. Most tartok a másik végletnél: nagyon száraz a bőröm mindenhol. Szinte eszem a testápolót!

39+3 hetes km

2011. márc. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is pattanásos lettem :( Az arcom még nem olyan vészes, de a hátam... és a hasamon is vannak ilyen nagyon pici pöttyöcskék... Reménykedem benne, hogy el fog múlni hamarosan, mert ha itt a jó idő, akkor láthatóvá válik minden amit eddig el tudtam rejteni. Na nem, nem fogok haspólót hordani :D Csak a trikós felsőket szeretem :)
2011. márc. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is mindenhol televagyok velük...arc, dekoltázs, hát....

Van esetleg valakinek valami kence tippje ami segített?

2011. márc. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!