Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Változott az arcotok (bőrötök)...

Változott az arcotok (bőrötök) a terhesség ideje alatt?

Figyelt kérdés
Én mindig azt hallottam és olvastam, hogy a terhesség ideje alatt a kismamák arca kisimul és nagyon széppé válik. nos, ez nálam egyáltalán nem igaz. soha nem voltam pattanásos, max. néha kijött egy, de el is múlt magától. most viszont a jobb arcom tele van pattanással, ráadásul még viszket is. van itt más is, aki igy járt?
2011. márc. 6. 17:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát én is ettől rettegek, hogy mi lesz nyáron :( Ki fognak látszódni az undi pattanások a hátamon :(((
2011. márc. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ez is érdekes, amit az egyikőtök irt, mivel nálunk is a testápoló most nagyon kelendő, és igen, még az arcom is teljesen kivan száradva, a pattanások ellenére. Nos, kedves kismamik és anyukák, remélem nem sokáig szenvedünk még ezzel. :) Boldog Babavárást nektek!
2011. márc. 7. 12:51
 13/14 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél végig hatalmas, mélyről jövő, gyulladt pattanásaim voltak. Rosszabb voltam mint a tinik. Adtak rá kencéket, de semmi nem használt. Szülés után magától elmúlt. (A nyomait sajnos kicsit még ma is viselem.)

Most várom a 2. babámat és a szokásos 1-2 darabnál nincs több.

2011. márc. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Első babánál (kisfiú) gyönyörű szép volt a pofim és a bőrőm is. Most a másodikkal (úgy néz ki, hogy kislány) félidőnél tartok és pár napja tele az arcom apró kis pattanásokkal. Megőrülők tőlük. Sose volt problémás az arcbőrőm, most meg nem tudom, hogy mit kezdjek vele :-((
2011. márc. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!