Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most fogok először menni...

Most fogok először menni védőnőhöz,10 hetes terhes vagyok. Mit fog csinálni?

Figyelt kérdés
Látást is megnézi,vagy az nem tartozik bele??És vizeletet kell vinnem?
2011. dec. 3. 08:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellet vizeletet vinni, Ő ad ott poharat,abba kell pisilni. Kitölti a kismama könyvedet, adatokat kérdez,utolsó menszesz, első menszesz, személyes adatok, vérnyomás mérés, Én kaptam újságokat stb...Gratulálok a picurkához!!!!
2011. dec. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Látást nem néz. Tömeget mér még. Betegségeidről, családban apa családjában előforduló betegségekről kérdez. A Te gyermekkori betegségeidről.Rákszűrés eredményéről, orvosod nevét(ha van) kérdezi. Vizeletet vihetsz, ha úgy könnyebb, de biztosan ad poharat ha kell. Amiket az 1. válaszoló írt azok is helytállóak. Megkérdezi miket szedsz, milyen panaszaid vannak, mellbimbód kifelé áll-e, viszerek vannak-e.
2011. dec. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!