Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma megyek elöször védönőhöz....

Ma megyek elöször védönőhöz. Mit fog csinálni azon kivül, hogy oda adja a kiskönyvemet?

Figyelt kérdés
2008. jún. 10. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
szia.kitőltitek.adataid,apa adatai,családi betegségek,előző terhességek,vetélések,stb.súly és vérnyomás mérés :D sok sikert.és boldog babavárást.13 hetes kismami
2008. jún. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, nekem az osszes adatomat felirta, ferjemet is, megmerte a sulyomat, vizeletet nezett es kaptam egy csomo ujsagot, terhessegi ismertetot.

Gondolom, nagyjabol mindenhol kb. ez tortenik.

2008. jún. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is felvette az adataimat, férjemét is (ott volt velem az elsőn ő is), családban előforduló esetlges betgségeket, orvosom címét, tel.számát. Vizelett vizsgált, súlyt, vérnyomást mért. Mi is kaptunk egy újságcsomagot. Ill. a kiskönyvembe beírta az addig elvégzett vizsgálatok eredményét a leletekről (pl. teljes vérkép, vércsoport, vércukor...) Majd' másfél órát ott voltunk, mert sokt bezsélgettünk, nagyon aranyos volt! remélem, a Tiéd is az lesz!
2008. jún. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Csatlakozom az előttem szólókhoz, az első alkalommal más nem nagyon történik. HA már vagy 12 hetes, akkor be kell menni elvileg a nőgyógyászhoz is, aki megpecsételi a megjelenésedet. :) Már maximum csak a melledet, a hasadat vizsgálja meg. Egy dolgot viszont javasolnék neked, és mindenkinek, aki még most kezd tanácsadásra járni. KÉRDEZZETEK! Sajnos a legtöbb nőgyógyász magától semmit el nem mondana, de a pontokat azért is elszámolják, amit meg sem csináltak, és pofátlan módon aláíratják veled. Azután meg hazamész, és a meg nem válaszolt kérdéseidet itt teszed fel, ahol nem biztos, hogy mindig szakértők fognak válaszolni, és esetleg - jóindulatúan-, de félrevezethetnek. Ez a védőnő, és az orvos feladata, csak tojnak rá. Még, ha nincs is baj, de pl. negatív a vércsoportod, semmit nem mondanak el, hogy mire kell vigyézni, miért veszélyes....stb. Találd ki. Tudom ezeket azért, mert az édesanyém ápolónő, így nagyon sok minent már tudok, mire elkerülök az orvoshoz, aki semmit nem mond el. Nekem szerencsém van, mert van, aki segítsen, de ezzel nem mindenki van így, ezért ne hagyjátok magatokat, kérdezzetek, és ameddig kielégítő választ nem kaptok, ne álljatok fel! Mert utána csak otthon fogod emészteni magadat rajta.


Kellemes babavárást kívánok, és azt, hogy olyan orvossal és védőnővel találkozzatok, akik kérdés nélkül is mondják, amit tudnod kell!

2008. jún. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Az utolsó kismamának totál igaza van! Nekem a védőnőm is mindig erre búzdít, hogy kérdezzek és minidg listával megyek:-) PL. haptitisz szűrés a 16. héten volt, leletemen semmi... A védőnőm felhívott egy labort és ott megmondták az eredményt,s kinyomozta, hogy a lelet másolatát a lakcímem szerinti védőnőhöz küldték el (én a tartózkodási helyem szerintinél vagyok). Ha nem kérdezem meg, honnan tudhattm volna meg?! Ezért tényleg gyűjtsd már most a kérdéseket! :-)
2008. jún. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!