Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen pózban tudtok aludni?

Milyen pózban tudtok aludni?

Figyelt kérdés
20 hetes kismama vagyok, eléggé megugrott a pocim, és egész éjszaka fordulok egyik oldalamról a másikra több kevesebb sikerrel.Kispárnát tömök a pocim alá, de az is nyom.Egyszerűen nem találok megfelelő pózt, és egyre rosszabbul, és kevesebbet alszok.
2008. márc. 25. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
párnázd ki magad,de a ábadat is vagy feküdj hanyadt.nekem ez vált be.1éves fiúcska anyukája
2008. márc. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbálj meg vagy háton, úgy hogy a hátadat feltámasztod,kicsit féligüllő helyzetben,vagy oldalt,ahogy alszol,csak próbálj meg valami puhább párnát keresni.Én még nem teszek a pocim alá, de én is forgolódok oldalról-oldalra,nekem a csípőm fáj,ha sokat fekszem egyik oldalon,háton ahogy írtam,meg nekem a derekam fáj,szval tanácsot adni könnyű, de nem biztos hogy neked is beválik,sajnos ki kell tapasztalni, de az is lehet hogy így marad végig, és be kell érni a kevés alvásokkal.Próbálj napközben többet pihenni.

Lehet kapni,olyan párnát,amivel nem fordulsz oldalra,és kényelmes,de lehet meg tudopd oldani otthoni párnákkal.

Minden jót nektek:-)

2008. márc. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sajnos a problémám hatványozódik meg a derekam majd leszakad és neeem tudok a hátamon aludni.Olyankor nagyon nyom a pocim.Ha úgy vesszük annyit pihenhetk amennyit csak akarok, lassan elkezdek tornázni otthon míg végre a várólistáról behívnak a kismama tornára.abban reménykedek, hogyha fáradtabb vagyok, akkor nem figyelek majd a kellemetlenségekre.
2008. márc. 25. 09:56
 4/5 anonim ***** válasza:

22hetes vagyok, én oldalt alszok, és a lábam közé/ térdhez/ teszek egy nagyobb párnát ez megakadályoz a hasra fordulásban, egyébként mindig hason ébrednék.

háton egyáltalán nem kényelmes nekem.

boldog babavárást, és kényelmes alvást

2008. márc. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem párnázgatok, hanem egy plusz pehelypaplant gyömöszölök magam mellé, aztán rámászok a lábammal, átölelem, a hasamat is szuperül támasztja :)Így fekszem oldalt. A háton fekvést hosszú távon nem ajánlják, mivel állítólag elnyomja az ereket, így a baba nem jut elég oxigénhez.
2008. ápr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!